God Of War Steam Sayfası açıldı

İyi haber hoş haber de, FH5 bile ideal (Ultra+Full ayarlar)oynamak için 3080 istiyordu adamlar, ki GoW dev gibi bir oyun FH serisine kıyasla. Bu da demek oluyor ki, GoW'u Ultra'da oynamak için, daha çıkmamış quantum mega RTX 4070 falan gerekecektir muhtemelen. :D 2000 serisi bir RTX kartla ile orta-yüksek arası ayarda oynanır bence iyi bir optimizasyonla.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi haber hoş haber de, FH5 bile ideal (Ultra+Full ayarlar)oynamak için 3080 istiyordu adamlar, ki GoW dev gibi bir oyun FH serisine kıyasla. Bu da demek oluyor ki, GoW'u Ultra'da oynamak için, daha çıkmamış quantum mega RTX 4070 falan gerekecektir muhtemelen. :D 2000 serisi bir RTX kartla ile orta-yüksek arası ayarda oynanır bence iyi bir optimizasyonla.
Önceki çıkmış oyunların sistem gereksinimleri ile aynı olmasını umut ediyorum. Çok abartılmaz umarım.

4 sene sonra oynamak var siz 1. oyunu oynarken biz 2. oyunu oynayacağız konsolcu olmama rağmen sevindim herkes hak ediyor bu zevki tatmayı.
Edit: DS4 veya bağlayabileceğiniz başka bir gamepad varsa onla oynamanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ps4'u olan ben.

Saka saka, iyi oldu pc'ye gelmesi. Herkes oynayabilsin. (Muthis oyun :D)

Pahalıymış.

WXaRu3kO_200x200.jpg

Zaten konsolda, almam diyerek iki ayrı kanaldan bitirmiştim. 😟 Ama uzun zaman oldu ve benim hafızam güçlü değildir. 😁 Fiyatı tuzluymuş. 🙁 Yine de alınır. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı