God Of War Steam Sayfası açıldı

4 sene sonra oynamak var siz 1. oyunu oynarken biz 2. oyunu oynayacağız konsolcu olmama rağmen sevindim herkes hak ediyor bu zevki tatmayı.
Edit: DS4 veya bağlayabileceğiniz başka bir gamepad varsa onla oynamanızı tavsiye ederim.
10 sene sonra oynamanın da tadı başka oluyor, ben bir 6 sene bekliyim.

PS4'ü olmayan biri olarak arkadaş haklı. Oyunlar hiçbir zaman konsolla aynı zamanda çıkmayacak.

Aynı zamanda çıkıp çıkmaması önemli değil. God of War'un duyurulması ile birlikte artık "PS özel oyunu" diye bir şey kalmadı, "PS süreli özel oyunu" var artık. Alışın buna😉

Konsol sahipleri peki kaç oyun oynadı bu sırada?

Hiç, çünkü oyun fiyatlarından dolayı yeni oyun alamıyorlar 😀 Herkesin bir Steam'i bir Epic Games'i yok maalesef😉

Piyasada oyun yokmuş ve ağzımıza Playstation oyun atsın diye beklemiyoruz ki. GOW gelene kadar binlerce oyun oynadık, şimdi sırada GOW var. Konsol sahipleri peki kaç oyun oynadı bu sırada?

Tabii ki beklemiyoruz ama PS4 Exclusiveler genelde kaliteli ve herkesin oynamak isteyeceği yapımlar oluyor. Beklemeden Sony Exclusivelerini oynamak isteyenler yine alacak konsolu.

Aynı zamanda çıkıp çıkmaması önemli değil. God of War'un duyurulması ile birlikte artık "PS özel oyunu" diye bir şey kalmadı, "PS süreli özel oyunu" var artık. Alışın buna😉

Süreli özel oyun doğru ama aynı zamanda çıkıp çıkmaması nasıl önemli değil çözemedim hala. Sony oyun tanıttığında, serinin diğer oyunu çıkınca bunu oynarız mı diyeceğiz? :)

Tabii ki beklemiyoruz ama PS4 Exclusiveler genelde kaliteli ve herkesin oynamak isteyeceği yapımlar oluyor. Beklemeden Sony Exclusivelerini oynamak isteyenler yine alacak konsolu.
Konsolu alan alır ben orasını konuşmuyorum, şimdi oynamayla 4 yıl önce oynamanın bir öneminin olmadığını vurguluyorum. Ha bir 20 yıl olsa arada, grafikler patlasa falan anlarım bu dediğinizi. Ama GOW hala güncel bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı