God Of War Steam Sayfası açıldı

Süreli özel oyun doğru ama aynı zamanda çıkıp çıkmaması nasıl önemli değil çözemedim hala. Sony oyun tanıttığında, serinin diğer oyunu çıkınca bunu oynarız mı diyeceğiz? :)

Benim özel oyunun PC'ye çıkacağı süreyi beklerken oynayabileceğim 100 tane oyun var, yeni oyunlar da her geçen gün PC'ye çıkmaya devam ediyor. İsterse 5 sene sonra çıksın hiç önemli değil.

Konsolu alan alır ben orasını konuşmuyorum, şimdi oynamayla 4 yıl önce oynamanın bir öneminin olmadığını vurguluyorum. Ha bir 20 yıl olsa arada, grafikler patlasa falan anlarım bu dediğinizi. Ama GOW hala güncel bir oyun.

Yanlış anlaşılmasın benim dediğim grafiklerin veya mekaniklerin eskimesi değil. Bir oyunun çıkmasını bu kadar bekleyince hype'ınızın kaçması.

Türkçe Seslendirme gelecek mi gerçekten? Umarım Kratos'u Ayhan Kahya seslendirir.
Eki Görüntüle 1193826

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuda nesnel olan bir şey mi var? Ona bakılırsa PlayStation'ı olan herkes GoW oynayacak mı? Hayır, bu durumda sen de öznel konuşuyorsun.

Hayır, oyunu oynayacak olan herkes hemen almalıdır gibi bir şey demedim. Çıktığı gibi oynamak isteyenler konsolu alacak dedim. Gayet nesnel bence.

Sony'nin Microsoft karşısında ecel terleri döktüğünün göstergesi. Inadı inat olan Japonlar bıçağın soğukluğunu iyice hissedince aksiyon almak zorunda kaldılar. Rekabet kızışıyor. Yaptıkları yatırımlar da Microsoft karşısında geride kalmamak için yapılan adımlar. Kazanan biz olacağız. 🥰

Geri
Yukarı