God Of War Steam Sayfası açıldı

53616c7465645f5fb53bb33a61f8f2e35286eb82e5cc8b043536e9019d93b400ee3f9162086c601f762bae2474cf6e...jpg

Hayır istediğim bir şeyi katmadan kalan şeylerle nesnel yorum yapabilirim. Hala anlamamakta ve fanatiklik yapmaya devam ediyorsunuz ve gerçekten komik.

Tamam o zaman ben de diğer bütün oyuncuları işin içine katmadan kendi oyunculuk anlayışımı baz alarak oyuncular GoW'un PC'ye çıkmasını bekler, bu nesneldir diyorum. Sence bu mantıklı mı şimdi? 😀 Nesnellik ile öznellik arasındaki ayrımı yapamayan biriyle tartışmak benim hatam.

Tamam o zaman ben de diğer bütün oyuncuları işin içine katmadan kendi oyunculuk anlayışımı baz alarak oyuncular GoW'un PC'ye çıkmasını bekler, bu nesneldir diyorum. Sence bu mantıklı mı şimdi? 😀 Nesnellik ile öznellik arasındaki ayrımı yapamayan biriyle tartışmak benim hatam.

Benim dediğimde bir mantık var ve siz de mantığı reddetmiyorsunuz. Aksine kaç mesajdır nesnel, öznel olayını konuşuyorsunuz. Olay çok açık bence çok uzadı. Fanboyluk yapmaya devam edebilirsiniz ben pes ettim. İyi geceler.

Geri
Yukarı