Oyun God of War Steam'de 197TL

Makaleler
2
Yer
Ankara

Oyun 2 Şubat'a kadar %40 ile 197TL olmuş. Bu fiyatı kesinlikle hak ediyor.

Kesinlikle hak ediyor ama ben maalesef ki hem önceki God of War oyunlarının hastası olduğum ve bu Kratos'a pek bağlanamadığım için pek sevemedim oyunu. Ayrıca PC'ye ilk çıktığında param olmadığından ve hemen oynamak istediğimden korsan olarak 3 kez bitirdim bu yüzden satın almadım. Ama ilk kez oynayacaklar kesinlikle şans ve para verin bu oyuna. Benim için bir God of War III değil ama iyi oyun yine de.

Voidu'da buy20 kodu ile 158₺'ye geliyor.

Bu oyun 200'den aşağı düşer. Ne zaman bilmiyorum ama muhtemelen düşecek.
Sony son çıkardığı oyunlarda dolar kurunu 10TL'den baz alırken bu oyunda daha düşükten baz aldı.
Uncharted 50 dolar= 500TL
Spider-Man Miles Morales 50 dolar= 500TL
God of War 50 dolar= 330TL
Yani daha da düşer diye beklerken bir anda 500TL olabileceğini göz önünde bulundurmak lazım.

Sony son çıkardığı oyunlarda dolar kurunu 10TL'den baz alırken bu oyunda daha düşükten baz aldı.
Uncharted 50 dolar= 500TL
Spider-Man Miles Morales 50 dolar= 500TL
God of War 50 dolar= 330TL
Yani daha da düşer diye beklerken bir anda 500TL olabileceğini göz önünde bulundurmak lazım.
TR'de yaşıyoruz hiçbir oyuna düşer ya da yükselir diyemeyiz zaten. Her an bi' zam gelip uçabilir fiyatı ama ileride yaz indiriminde vs zamlanmazsa daha da aşağı düşebilir.

Voidu'da buy20 kodu ile 157₺'ye geliyor.
İade hakkı, Steam puanı ve ön yargı sebebiyle o sitelere gitmeyen insan çok var hocam. O yüzden başka yerde daha ucuz olsa da önceliği Steam'e vermeyi tercih ettim. Aradaki fark 100-200TL olsa kesinlikle ön yargı, puan falan boş verin oradan alın derdim herkese.

TR'de yaşıyoruz hiçbir oyuna düşer ya da yükselir diyemeyiz zaten. Her an bi' zam gelip uçabilir fiyatı ama ileride yaz indiriminde vs zamlanmazsa daha da aşağı düşebilir.
Bu konuda sizde haklısınız. İşin bu kısmı kişinin alacağı riske bağlı. Oyun konsol düşünürsek 5, PC düşünürsek 1 yıllık oyun yani daha da zamlansa da o kadar fazla kişiyi üzmez bu durum.

İade hakkı, Steam puanı ve ön yargı sebebiyle o sitelere gitmeyen insan çok var hocam. O yüzden başka daha ucuz olsa da önceliği Steam'e vermeyi tercih ettim. Aradaki fark 100-200TL olsa kesinlikle ön yargı, puan falan boş verin oradan alın derdim herkese.
Kendim alışveriş yaptığım, güvendiğim bir site olmasa ben de zaten bahsetmezdim. Ön yargı için bunları söyleyebilirim. İade hakkı için çok haklısın ama yanlış anlaşılmasın Steam puanı da oyun alırken göz önünde bulundurulduğunu ilk defa duyuyorum.

Geri
Yukarı