Oyun God of War Steam'de 197TL

Bu God of War olayını ben hiç anlamadım. Oyun yanlış bilmiyorsam 9 tane olarak seriden oluşuyor. Fakat hikayesi biraz daha kendine has diye 2018'i PC'ye geçirdiler diğerleri öyle kaldı.

Bu God of War olayını ben hiç anlamadım. Oyun yanlış bilmiyorsam 9 tane olarak seriden oluşuyor. Fakat hikayesi biraz daha kendine has diye 2018'i PC'ye geçirdiler diğerleri öyle kaldı.
6 tane Yunan mitolojisi 2 tane de İskandinav mitolojisinde geçen oyun var. İskandinav mitolojisinde geçen oyun eskilere gönderme yapıyor hatta bunlar önemli ve senaryonun vuruculuğu için anlaşılması gereken göndermeler fakat temel hikâyeyi ilk 6 oyunu oynamayan da anlar.

Kendim alışveriş yaptığım, güvendiğim bir site olmasa ben de zaten bahsetmezdim. Ön yargı için bunları söyleyebilirim. İade hakkı için çok haklısın ama yanlış anlaşılmasın Steam puanı da oyun alırken göz önünde bulundurulduğunu ilk defa duyuyorum.
Ben de Voidu, Gamebillet ve Etail'den oyun aldım hocam. Hatta Spider-Man Miles Morales'i ön sipariş vermiştim ve oyun çıkmadan 2 gün önce göndermişlerdi. Hâla da sıkıntı yaşamadım. G2A'da rastgele bir insanın bana sattığı Batman Arkham City kodu bile sıkıntısızdı ve hâla öyle. Fakat dediğim gibi ne olursa olsun güvenmeyen tipler var gerçekten. Steam Puanı ise yeni yeni önemli hâl aldı. Steam'in tercih edilme sebeplerinden biri olan topluluk ve profil özelleştirme için önemli yere sahip.

Önceki oyunlar Yunan mitolojisinde geçiyor. Bu oyun İskandinav mitolojisinde geçiyor. Baştan yeni bir hikaye olarak tasarlanmış. Yani önceki oyunları oynamasanız bir şey kaybetmezsiniz. Ama oyunun içinde önceki oyunlara göndermeler tabi ki de var. Önceki seriyi oynamışsanız bunları da anlamış oluyorsunuz.

Alayım mı ps4de alışamadım bilgisayar için şans verilir mi?
Ben PS4'de platin kupa almış, PC'de ise tüm Steam başarılarını almıştım oyunun. PC'de klavye ve mouse ile oynarken daha rahat etmiştim. FPS'in 30 olmaması da iyi bir etkendi. Bir PC'de de şans verin derim.

Ben PS4'de platin kupa almış, PC'de ise tüm Steam başarılarını almıştım oyunun. PC'de klavye ve mouse ile oynarken daha rahat etmiştim. FPS'in 30 olmaması da iyi bir etkendi. Bir PC'de de şans verin derim.
Ultra 60fps daha güzeldir tabi ki 30fps denemiştim sarmamıştı şans verelim bi.

Yeni konular

Geri
Yukarı