God of War Steam'de 263 TL

Hikâyesi bile 30 saat sürüyor ve yan görevleri bile keyifli oyunun ben PS4'de platinlemistim. Yan görevlerle 50 saati geçer diye düşünüyorum. Tabii 260TL yine de yüksek bir miktar. Daha da indirim beklenebilir.
Ana senaryo 27 saat. Oyunu 2018'de oynadım bitirdim, sırf 2020'de 135 saat oynamışım. Zaman olarak parasının hakkı, Yeni Oyun +'ın Yeni Oyun +'ını açabiliyorsunuz bir de.

Ana senaryo 27 saat. Oyunu 2018'de oynadım bitirdim, sırf 2020'de 135 saat oynamışım. Zaman olarak parasının hakkı, Yeni Oyun +'ın Yeni Oyun +'ını açabiliyorsunuz bir de.
Vallaha hocam ben sizin kadar çok oynamadım. Dediğim gibi platinleyip salmıştım. Şimdide PC'de tüm başarıları alıp salarım muhtemelen.

Bende aynı hocam bayağı arada kaldım çok almak istiyorum ama 260 TL çok pahalı geldi bana yaz indirimindede düşmez sanırım.
Hocam steam kodu olarak almayı kabul ederseniz şu anda etail.com.tr sitesinde 200TL God of War. Devlet tarafından onaylı bir site güvenebilirsiniz.

%20 indirimle 263TL'ye düşmüş. Bir ihtimal 3 gün sonra yaz indirimlerinde daha ucuz olabilir veya yaz indirimlerinde indirime sokmamak için de yapılmış olabilir çünkü indirimin bitiş tarihi 23 Haziran yani yaz indirimi başlangıç tarihi.

Telefondan yazdigim için link veremiyorum.
Umarım başıma bir şey gelmez ama 2-3 saat oynayıp bıraktım iyi ki PS+ vermişti çok sıkıcı geldi.

Geri
Yukarı