God of War vs başka oyunlar

Vexina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 370 TL'm var. Sizce God of War mı almalıyım yoksa bir sürü oyun mu? Bir sürü oyunun içinde FNAF Sb'de var ve 27 Mayıs'ta indirim gelecek kaliteli oyunlar indirime girebilir. Sistemim şu şekilde:
MSI GTX 1050.
i5 7400 3.50GHz
8 GB RAM 2400MHz.
1TB HDD.

Uzun süre vakit geçirmek isterseniz, The Walking Dead serisine başlayın. Her serisi uzun saat sürüyor, keyif verecektir. Cyberpunk 2077 Low ayarlarda oynanabilir diye düşünüyorum. God of War'da güzel oyun, karar sizin.

Arkadaşlar 370 TL'm var. Sizce God of War mı almalıyım yoksa bir sürü oyun mu? Bir sürü oyunun içinde FNAF Sb'de var ve 27 Mayıs'ta indirim gelecek kaliteli oyunlar indirime girebilir. Sistemim şu şekilde:
MSI GTX 1050.
i5 7400 3.50GHz
8 GB RAM 2400MHz.
1TB HDD.

God of War çok kral oyundur be. Onun dışın da

Tomb Raider
The Witcher 1-2-3
Batman Arkham serisi
GTA 5
Titanfall 2
Forza 4
Resident Evil 7 Bunları önerebilirim.

Uzun süre vakit geçirmek isterseniz, The Walking Dead serisine başlayın. Her serisi uzun saat sürüyor, keyif verecektir. Cyberpunk 2077 Low ayarlarda oynanabilir diye düşünüyorum. God of War'da güzel oyun, karar sizin.

Var hocam The Walking Dead teltale definitve series. Cyberpunk'da ilk çıktığında korsan olarak indirmiştim acayip kasıyordu.
God of War çok kral oyundur be. Onun dışın da.

Tomb Raider.
The Witcher 1-2-3
Batman Arkham serisi.
GTA 5
Titanfall 2
Forza 4
Resident Evil 7 bunları önerebilirim.

RE7 dışında hepsi var hocam.

MSI GTX 1050.
i5 7400 3.50GHz
8 GB RAM 2400MHz.
1TB HDD.

God of War almanızı önerirdim fakat 8 GB RAM ile drop yersiniz bir de ekran kartı eğer 2 GB ise büyük sorun çıkarır ama 4 ise idare eder yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı