God of War yan görev nasıl alınır?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Cücelerin tüm görevlerini yaptım, ana görevler bitti. Sanırım valkürler falan var ama şu an öyle bir görev gözükmüyor, ayrıca tüm yan görevler bitmiş gibi de gelmedi. 2 tane falan yeni diyar açtım ama hiç görev gelmedi oradan. Cüceler dışında yan görev alabileceğim bir yer yok mu? Başka görevler olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

Oyunu bitirmek üzereyim ben de, o açtığın diyarlardan birinde Muspelheim'da çeşitli trial (sınav) lar vs var, bunlar challangeden ziyade yan görev diye biliyorum tabii her kademe zorlaşıyordu bu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de Midgard'daki kıyı kesimlerinde ruhlar var onlar da ek olarak yan görevler verebildiği gibi gittiğin yerlerde tuzağa düşmüş ejderhaları da serbest bırakman diğer yapılacaklar arasında..

Valkürler haritada siz keşfetmeden gözükmez. Odinin Gizli Odalarını bulmanız lazım. Valkürler orada. Bir görevde rastgele bir yerdeyken de karşınıza çıkabilir. İnternette araştırırsanız valkür haritaları mevcuttur.

Peki mavi işaretli görevlerin (sanırım yan görevlerin) hepsi tamamlanmış, valkürlere daha başlamamış birinin kılıcının henüz yeteneklerinde son seviyenin kilitli olması normal mi? 5.seviye kılıç yetenekleri kilitli 100k tecrübe var ama alamıyorum.

Her girdiğiniz bölgeyi detaylıca gezerseniz zaten istemeden de olsa yan görevleri keşfedip yapıyorsunuz. Valkürlere gelecek olursak onlar da gizli oda diye geçiyor.
Peki mavi işaretli görevlerin (sanırım yan görevlerin) hepsi tamamlanmış, valkürlere daha başlamamış birinin kılıcının henüz yeteneklerinde son seviyenin kilitli olması normal mi? 5.seviye kılıç yetenekleri kilitli 100k tecrübe var ama alamıyorum.
Evet normal çünkü bazı görevler kılıcınızı ve baltanızı yükseltmek için mineral veriyor size. Onu yapmadıysanız normal.

Son olarak, valkürleri yendikten sonra oyun yine bitmiyor değil mi? %100 başarı yapmayı düşünüyorum da eserleri toplama falan valkürü yendikten sonra yapacağım, bitiyorsa öncesinde halledeyim.

Son olarak, valkürleri yendikten sonra oyun yine bitmiyor değil mi? %100 başarı yapmayı düşünüyorum da eserleri toplama falan valkürü yendikten sonra yapacağım, bitiyorsa öncesinde halledeyim.
Bitmiyor yan görev var bayağı, haritalar felan sınavlar bişeyler bir sürü.

Bir sürü anten anten şeyler var kargalar vb toplanacak hazineler ejderhalar oyun bitirdiğinde ekrana bir metin geliyor orada söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı