Çözüldü God of War yeniden başlatınca bir sorun oluştu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oyunlarin_bebegi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben dün God of War indirdim ve oyuna girdim. Gayet düzgün çalıştı fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda bir sorun oluştu hatasını verdi. Oyunu sildim tekrar yükledim, yeniden başlatınca yine aynı hatayı verdi. Çözümünü bilmiyorum.

Process Monitor raporu: Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı sürücünüz ve işletim sisteminiz güncel. RivaTuner'ı kapatıp oyunu açmayı deneyebilirsiniz.

USB\VID_0079&PID_0006 bu donanım kimliği bir oyun koluna ait sanırım. Sisteme bağlı bir joystick varsa çıkartın ve yazılımlarını kaldırın.

Bunlar işe yaramazsa geriye tek neden oyunun korsan olması kalıyor. Orijinalini edinebilirsiniz.
Ekran kartı sürücünüz ve işletim sisteminiz güncel. RivaTuner'ı kapatıp oyunu açmayı deneyebilirsiniz.

USB\VID_0079&PID_0006 bu donanım kimliği bir oyun koluna ait sanırım. Sisteme bağlı bir joystick varsa çıkartın ve yazılımlarını kaldırın.

Bunlar işe yaramazsa geriye tek neden oyunun korsan olması kalıyor. Orijinalini edinebilirsiniz.

Çözüm

Sorun çözüldü sağ olun.

Geri
Yukarı