God of War'ı korsan oynamayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki God of War çıkış yaptı. Oyunu o kadar beğendim kelimelere sığdıramıyorum :) Tek isteğim bu tip oyunların daha fazla gelmesi için şu korsan olayını bırakmak lazım. Gerekirse sigara içmeyin, gereksiz harcamalardan kısın bu oyunu alın. (Taksit imkanı sunan siteler de var) Şu yaşıma geldim, oynadığım en iyi oyun diyebilirim.
Hiç bir oyunu korsan oynamayalım o zaman? Neden sadece God of War?

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki God of War çıkış yaptı. Oyunu o kadar beğendim kelimelere sığdıramıyorum :) Tek isteğim bu tip oyunların daha fazla gelmesi için şu korsan olayını bırakmak lazım. Gerekirse sigara içmeyin, gereksiz harcamalardan kısın bu oyunu alın. (Taksit imkanı sunan siteler de var) Şu yaşıma geldim, oynadığım en iyi oyun diyebilirim.
Ok.

İnsanları temel ihtiyaçları ve oyun arasında seçim yapmak zorunda bırakmayın. Zaten belirli bir olgunluğa ve finansal özgürlüğe geldikten sonra herkes farkediyor emeğin karşılığını vermenin gerekliliğini. Oyuna para veren salaktır, enayidir gibi pişkin pişkin şeyler söylenmediği sürece isteyen istediğini yapsın. 329 TL'yi çat diye çıkarıp verecek çalışan insan bile bulman zor.

Taksit seçeneği Playstore'da var, o da TT abonesiysen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı