God of War'ı PC de nasıl buldunuz?

2.-7. saat arası sıkıcı geri kalan kısımları baya iyi optimizasyonu da gayet güzel.Ama oyuna düşük grafik koymamışlar yani düşük sistemlerde 1080p lowda bile zor oynanıyor.

Optimizasyonu beklediğimden daha iyi. Onun dışında yorum yapacak kadar oynamadım 73 dakika oynamışım daha fakat genel olarak çizgisel bir oyun olduğunu düşünüyorum ve RDR 2 kadar beni etkileyebileceğini sanmıyorum.
Red Dead Redemption 2 de çizgisel bir oyun.

Red Dead Redemption 2 de çizgisel bir oyun.
Çizgisel oyun dediğimiz kabaca bölüm bölüm tasarlanan, cod, bf gibi oyunlara deniyor. RDR 2 açık dünyaya sahip çok geniş bir oyun. Hikayeli oyun ile çizgisel oyunları karıştırmayın.

Oyunun açık dünyası ile senaryosu bıçak gibi ayrılıyor. Hikayeyi devam ettirmek için yapmak gereken şeyler belli.

İşte bu zaten çizgisel olmadığını gösterir. Oyun seni özgür bırakıyor. İster gez toz. İstersen yan görev yaparsın ya da ana görev odaklı oynarsın. Üstüne üstlük seçim bile yapabiliyorsun oyunda RPG olmamasına rağmen.

Oyunun optimizasyonunu pek beğenmedim arada FPS droplar giriyor ekran kartı kullanımında azalmalar oluyor umarım güncelleme vs. getirirler.

Geri
Yukarı