Godot oyun motoru kullanıyor musunuz?

Onetimeonly

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben oyun yapımı için Godot Engine kullanıyorum. Sizler oyun yapımı veya başka projeleriniz için hangi oyun motorunu kullanıyorsunuz? Kullandığınız oyun motorları arasında Godot kaçıncı sırada ya da adını daha önce duydunuz mu? Yaptığınız projeler var mı herhangi bir oyun motoru ile paylaşmak ister misiniz? Benim yaptığım bir oyun var againstthewind diye hobi amaçlı bir oyun isteyen olursa GitHub paylaşırım ama çok kaliteli bir oyun değil :) neyse iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şuanda unity kullanıyorum mobil ve PC için 2d pixel tarzında bir oyun yapıyorum. Godot denedim ama unity'e alışınca godotun arayüzü çok karmaşık geldi. Şuanda olmasada ileride öğrenmeyi ve 2d için godot kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca dokümanlari unity den daha iyi bence.

Merhaba. Şuanda unity kullanıyorum mobil ve PC için 2d pixel tarzında bir oyun yapıyorum. Godot denedim ama unity'e alışınca godotun arayüzü çok karmaşık geldi. Şuanda olmasada ileride öğrenmeyi ve 2d için godot kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca dokümanlari unity den daha iyi bence.
Tekrardan merhaba, ben Unity kullandım ama pek bir proje yapamadım, oda çok güzel bir oyun motoru benim fikrimce. Projelerinizde başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı