Göçmenler gitmeli mi?

Ekmek elden su gölden misali ne varsa verildi. Kendi ülkemizdeki insanlara bile bu kadar yardım yapılmadı. Tabii ki gitmeliler her gelen üstümüze çıkmaya başladı, her yardım ettiğimizi gören bize gelmeye çalışacak bu zamandan sonra.

Mültecilerin gitmesini istiyorum ama biz neden gidecekmişiz? Bu görüşü çok saçma buluyorum biz neden gidecekmişiz, kendi ülkemizi geliştirmek, zararlı otlardan arındırmak varken neden çekip gidecekmişiz?

Mültecilerin gitmesini istiyorum ama biz neden gidecekmişiz? Bu görüşü çok saçma buluyorum biz neden gidecekmişiz, kendi ülkemizi geliştirmek, zararlı otlardan arındırmak varken neden çekip gidecekmişiz?

İstesek de gidemeyiz. Türkleri kimse kabul etmez doğruya doğru.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yönetici değişse bile mültecileri öyle kolay kolay gönderemezler, sınırdan girmedikleri için neler yaptıklarını görmüştük, acaba ülkeden göndersek neler yaparlar.
Kolay kolay gönderemez diye bir şey yok hocam. Paşa paşa gidecekler. Birine sıkıp öldürseler diğerleri korkudan zaten illaki gider. Vallahi gına geldi bunlardan.

Kolay kolay gönderemez diye bir şey yok hocam. Paşa paşa gidecekler. Birine sıkıp öldürseler diğerleri korkudan zaten illaki gider. Vallahi gına geldi bunlardan.
Kaybedecek bir şeyi olmayan adamın yanında birine sıksan inan gram fark etmez. Öyle olacak iş değil bu.

Ben istikbalin başka ülkede değilde kendi ülkemizde saklı olduğunu biliyorum. Biz bu vatanı bırakıp gidersek, istikbalimizi ve tarihimizi çöpe atmış olacağız. Ben ne yazık ki başka ülkelerde yaşamak isteyen çok kişi görüyorum. Daha iyi bir yaşam gibi bir çok gerekçeleri var ve kendilerince haklılar. Eğer biz gidersek gelecek nesillere ne bırakacağız peki? Onlara daha iyi bir ülke bırakmak varken neden bencilce başka ülkeye gitmek istiyorlar anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı