Göçmenler gitmeli mi?

Başlarım mültecisine yeter ya yeter bıktık. Başka sorunumuz yok zaten bu asalaklarla uğraşıyoruz. Ölürlerse ölsünler bana ne ? Tek memleket Türkiye mi bu dünyada ? Kurtuluş savaşında bizim ülkede çocuklar da öldü kadınlar da öldü yaşlılar da öldü kim kaçtı gitti ?
Defolup gitsinler!
Aynen öyle kardeşim ve üstelik gelenlerin hepsi eli yüzü düzgün eli silah tutan gençler verin özgür Suriye ordusuna askerlerimize koruma kalkanı olsun hiç olmazsa bir işe yararlar.

"Temelini atanlar". Batı bu temeli geliştirdiği için ayakta. Sence o bilgileri alırken
-Lütfen bilgi verir misin?- filan mı dedi?
Uzay sektörü nasıl gelişti? Bilgi isteyerek mi? Askeri alan nasıl gelişti?

Galiba "ergen" lafını cahilliği vurgulayan bir laf sanıyorsunuz. Kelime bilginize bir bakın isterseniz.
Batı temel atmadı. Yağmacı barbarlar gibi yağmaladılar, sömürdüler, katlettiler, et, kemik ve kan üzerine inşa ettiler medeniyetlerini. Az biraz internette araştır. Algoritma nedir araştır bakalım. Bağdat pilini araştır, biruniyi araştır. Endülüsü araştır. Ondan sonra temeli kim atmış görürsün.

Batı temel atmadı. Yağmacı barbarlar gibi yağmaladılar, sömürdüler, katlettiler, et, kemik ve kan üzerine inşa ettiler medeniyetlerini. Az biraz internette araştır. Algoritma nedir araştır bakalım. Bağdat pilini araştır, biruniyi araştır. Endülüsü araştır. Ondan sonra temeli kim atmış görürsün.
Okumanızda da sorun var galiba.
"Temeli geliştirenler" dedim. Batı bunun sayesinde ayakta.

Bunların hepsi bizim hatamız. En başından bu ülkeye hiçbirini almamalıydık. Sınırdan geçmeye çalışanı da vurmalıydık. Artık iş işten geçti bunların nasıl önüne geçeceğiz bilmiyorum. :(

Mültecilere gitmeleri için bir süre tanılacak gitmeyen ilk önce uyarılacak ve karşı çıkarsa vurulacak. En hızlı yöntem bu ama biraz kabaca olur. En iyi yöntem bence mülteci saldırmaya başlarsa ölmeyecek şekilde vurulması olur. Onun haricinde uyarılacak veya ceza uygulanacak.

Aynen. Zaten haklarını önceden somurduler.

Benim bir derdim yok göçmenler ile.
Tecavuzu bizim milletimiz de yapıyor,
Hırsızlığı bizim milletimiz de yapıyor.
Her insanın yapacağı seyler.

Bazi yerler Suriyeli mahallesi olmus ama bazi yerlerde her şeyiyle İngizlizler, Amerikanlilar'a çalışıyor ve tabelaları, konuşma dili İngilizce zaten.

Belki is gucu yönünden haklı olabilirsiniz. Ben herhangi bir zor iste şahsen günlüğü 70'e, 80'e falan çalışmam ama Suriyeliler ucuza çalışıyormus.

Aslinda ben irkci olmadığım icin gözüme kimse batmıyor. Milliyetçi de değilim. Ben artık ben degilim 😁.

Son düzenleme:
Mültecilere gitmeleri için bir süre tanılacak gitmeyen ilk önce uyarılacak ve karşı çıkarsa vurulacak. En hızlı yöntem bu ama biraz kabaca olur. En iyi yöntem bence mülteci saldırmaya başlarsa ölmeyecek şekilde vurulması olur. Onun haricinde uyarılacak veya ceza uygulanacak.

Savaşı sevmeyen biri olarak söylüyorum ki başta ben olsaydım 1ay süre tanırdım gitmezler ise hepsini idam ettirirdim meydanlarda.

Bugün batı doğulu halklara bakmak zorundadır. Doğunun mirasını ve yeraltı, yerüstü kaynaklarını, insanlarını sömürdüler. Gelişmişliklerinin, zenginliklerinin kaynağı doğu halklarının acıları. Bakmak zorundayız mültecilere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün batı eşşek gibi doğulu halklara bakmak zorundadır. Doğunun mirasını ve yeraltı, yerüstü kaynaklarını, insanlarını sömürdüler. Gelişmişliklerinin, zenginliklerinin kaynağı doğu halklarının acıları. Eşşek gibi bakmak zorundayız mültecilere.
Sizi çok hevesli görüyorum bu konuda. Siz ve sizin gibi düşünenler evlerini mültecilere açabilir her türlü ihtiyaçlarını karşılayıp, parazit gibi yaşamaları için ceplerine kendi paranızdan harçlık koyabilir benzetme yaptığınız canlı gibi dertlerini çekebilirsiniz. Bize bedava hayat yoksa kimseye de eyvallahımız yok!

Aynısını bende bu konu içerisinde yazdım. Sınırdan geçmeye çalışanları tek bir uyarı ardından öldürmeliyiz. Sınırlar bir ülkenin namusudur. Ülke içerisinde olanları da yakaladığımız zaman sınır dışına sürmeliyiz. Gördüğüm zaman ben şahsen dışlıyorum. İstenmediklerini anlamaları lazım. Ülkece bunlara tavrımızı koymalıyız.

Geri
Yukarı