Göğsümde oluşan garip hırıltı

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba, bir şey yedikten sonra oluyor bu genelde. Yemeği yiyorum sonra kalktıktan bir yarım saat falan zaman geçiyor ve göğsümde hırıltı oluşuyor nasıl desem balgam da olabilir boğazıma kadar geliyor ''hıık'' yapıyorum sonra geçmeyince öksüresim geliyor. Küçükken astımım vardı şimdi hiç etkilemiyor bundan kaynaklı mı? Son 1 senedir böyle. Hiç olmuyordu eskiden.

Göğsümde hırıltı derken, nefes alırken çıkan bir ses ve zorlanma mı var?

Yoksa yemek borusu doluluğu, yemeğin aşağı gitmemesi gibi bir his mi? Yutmada güçlük yaşıyor musunuz?

Her koşulda, 1 sene doktora gitmeden yaşanacak bir olay değil bu. Doktora gidin en kısa zamanda.

Göğsümde hırıltı derken, nefes alırken çıkan bir ses ve zorlanma mı var?

Yoksa yemek borusu doluluğu, yemeğin aşağı gitmemesi gibi bir his mi? Yutmada güçlük yaşıyor musunuz?

Her koşulda, 1 sene doktora gitmeden yaşanacak bir olay değil bu. Doktora gidin en kısa zamanda.
Hayır nefesimde ve yutmamda sorun sıkıntı yok ama yedikten sonra sanki yemek göğsümde balgam oluşturuyor benimde öksüresim geliyor.
Bence buradan cevabını bulamazsın yakın zamanda doktora görün.
Virüs dolayısıyla korkuyorum.

sanki yemek göğsümde balgam oluşturuyor benimde öksüresim geliyor.
Yanma, ağrı vs? Herhangi başka bir şey? Yemekten hemen sonra mı oluyor, belirli bir süre geçince mi?

Virüs açısından gerekli önlemleri aldıktan sonra doktora gitmeniz ciddi bir risk değil. Ufak bir probleminiz olsa erteleyin derdim ama kaçırılmaması, gecikilmemesi gereken bir durum olabilir.

Yanma, ağrı vs? Herhangi başka bir şey? Yemekten hemen sonra mı oluyor, belirli bir süre geçince mi?

Virüs açısından gerekli önlemleri aldıktan sonra doktora gitmeniz ciddi bir risk değil. Ufak bir probleminiz olsa erteleyin derdim ama kaçırılmaması, gecikilmemesi gereken bir durum olabilir.
Yemekten hemen sonra oluyor bazen. Yanma ağrı olmuyor. Direk balgam geliyormuş gibi oluyor bende öksürüyorum. Sadece yemekte oluyor onun dışında uçsam da kaçsam da bir şey olmuyor.

Geri
Yukarı