Göğüs kısmım acıyor

Arda454

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 40-50 gün önce bisikletle ön kaldırırken dengeyi ayarlayamadığım için öne doğru düştüm. Bisikletin gidon kısmı tam göğsümün alt kısmına girdi. O günden sonra mesela futbol oynarken bir hareket yaptığımda o kısım acıyor. Geçende IP atlamaya çalıştım çok yukarı zıpladım ve orada inanılmaz bir acı hissettim. Nefes im daraldı çok kötü bir şekilde 1 dk içinde geçti. Ne olmuş olabilir?

Hocam ben 4 metreden bisikletle düşmüştüm 6 yaşındayken göğüste alt 2 kemik çatladı (toprak zemine düştüm) doktora gittik alçııya alınmaz dedi ve zırh gibi bir şey vermişlerdi adını unuttum onun sayesinde hareket edemiyordum ve kemik 3 haftada kaynadı aynı şekilde kaval kemiğim de kırıldı taşa değmişti o ise 4 haftada düzeldi.

Yaklaşık 40-50 gün önce bisikletle ön kaldırırken dengeyi ayarlayamadığım için öne doğru düştüm. Bisikletin gidon kısmı tam göğsümün alt kısmına girdi. O günden sonra mesela futbol oynarken bir hareket yaptığımda o kısım acıyor. Geçende IP atlamaya çalıştım çok yukarı zıpladım ve orada inanılmaz bir acı hissettim. Nefes im daraldı çok kötü bir şekilde 1 dk içinde geçti. Ne olmuş olabilir?
Herhangi bir sağlık kuruluşuna müracaat ediniz. Biz burada yanlış yönlendirirsek ileride sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Hocam forumdaki çoğu insan bu konuda pek bir bilgi sahibi değildir neticede biz doktor,uzman değiliz.Kesinlikle bir doktorun bakması gerekir.Saygılarımla geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı