Gömleği çıkartırken kulak çöpünü kulağımın içine ittim

Gidemiyorsan dediğim şeyleri uygulamanı tavsiye ederim enfeksiyon kapmaması için.

Çok fazla endişelenecek bir durum yok gibi gözüküyor öyle olsa zaten ağrısından duramazdınız en fazla iltihap kapar oda kulağa damlatılan sıvılarla geçiyor.

Sadece pamuğa damlıyor o kadar. Ama yarım doktora görüneceğim mutlaka

Ne yapabilirim hocam?

Zerre kadar ağrı yok. Ama ufak ağrı var. Ama kan sadece yüzey kısımlardan deyiyor.

Gittiniz mi hocam doktora?
Gittim hocam. Kulak perdesi hasar görmüş. Pamuk koydu iltihabı çekmesi için ve oraya iltihap geçmemesi için hidrojen peroksit koydu pamukta. Hem kanı çekmesi için hem de o alana iltihabın bulaşmaması için. Perde hasar görmüş. Kulağa damlatmak için ilaç falan yazdı doktor. Biraz iyiyim. Ama henüz dökmedim. 6 saat'ten sonra kulağından çıkar dedi çünkü.

Gittim hocam. Kulak perdesi hasar görmüş. Pamuk koydu iltihabı çekmesi için ve oraya iltihap geçmemesi için hidrojen peroksit koydu pamukta. Hem kanı çekmesi için hem de o alana iltihabın bulaşmaması için. Perde hasar görmüş. Kulağa damlatmak için ilaç falan yazdı doktor. Biraz iyiyim. Ama henüz dökmedim. 6 saat'ten sonra kulağından çıkar dedi çünkü.
Fakat bir sorum var hocam. Damlattıktan sonra tamamen duymamaya başladım o kısımda çok yavaş sesleri eşidiyorum. Sorun olur mu? Doktor da birşey demedi bu duruma. Artık kimseye güvenemiyorum doktor açısından da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı