Steam Gönderilen hediyeyi kabul edemiyorum

Yaprak Döner

Zeptopat
Daha fazla  
Bahar indirimi geldiği için Little Nightmares'in 2. oyununu alacaktım fakat içinde 1. oyununda olduğu paket 2. oyundan daha ucuz bende onu almak istemiştim. Ama daha önceden 1. oyuna sahip olduğum için kendim için al tuşu devre dışıydı. Bende oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırıp tekrar alamaya çalıştığımda gene aynı sonuçla karşılaştım. Arkadaşımdan paketi bana hediye olarak atmasını istedim ve arkadaşım paketi bana hediye olarak yollayabildi. Ama hediyeyi kütüphaneme eklemek istediğimde hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    317,1 KB · Görüntüleme: 63
Oyunu kütüphaneden kaldıracaksın ücret iadesi vs bir şey beklemeden, ardından hediyeyi kabul edeceksin. Bunu da Steam launcherindeki Sol üstteki yardım sekmesinden Steam destekden oyununuzu bulup oyununuzu seçtikten sonra kaldır diyerek yapacaksınız. Sonrasında ise hediyeyi kabul edebilirsiniz.

Oyunu kütüphaneden kaldıracaksın ücret iadesi vs bir şey beklemeden, ardından hediyeyi kabul edeceksin. Bunu da Steam launcherindeki sol üstteki yardım sekmesinden Steam destekden oyununuzu bulup oyununuzu seçtikten sonra kaldır diyerek yapacaksınız. Sonrasında ise hediyeyi kabul edebilirsiniz.

Zaten onları yapmıştım, şimdi tekrar yaptım ama hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı