Gördüğüm güzel ama saçma rüya

184424

Hectopat
Makaleler
2
Rüyamda bizim oradaki caddede akşam geziyordum. Arkamda Robert Downey Jr. Chris Evans ve Chris Hemsworth geçiyordu. Hızlı hızlı caddenin sonundan başına doğru koşuyorlardı. Evans ve Hemsworth ile konuşabildim fakat Robert Downey Jr. gözden kaybolmuştu. Hatta Hemsworth ile tokalaşmıştım. Uyandığımda kendi kendime "Bu ne lan?" dercesine boş boş baktım. Var mı sizin böyle saçma ama güzel rüyalarınız?

Çok fazla savaş oyunu oynadığımdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Rüyamda, Türkiye düşmanlara teslim olmuştu. Hak ve özgürlükler bitmişti. Her yer düşman kontrolü altındaydı. Arkadaşlarımla beraber 15-20 kişilik bir birlik oluşturmuştuk. Savaşa başladık. Battlefield gibi bir ortam vardı. Savaştığımız millet ise belirsiz idi. Her öldüğümüzde yeniden doğuyor olmamız güzeldi. Bir miktar düşman öldürdükten sonra beni ve diğer birlik arkadaşlarımı rehin aldılar. Bizi açık bir alana götürdüler. Adamların amacı bizi öldürmek değil, işkence etmek idi. Rüyanın devamını göremedim.

Çoçukken gördüğüm bir rüya aklıma geldi şimdi.
Gece sokağın başına çıkmıştım ve duruyordum. Ardından pembe maskeli bir kaplan geldi, ayağa kalktı ve ısırmaya kalktı. Ben kaçmaya başladım, ardından bir süre koştuktan sonra durdum. Bağırarak "niye kovalıyorsun" dedim, kaplan da "sanane" diyerek kaçmaya başladı. Çoçukluk rüyası işte :)

Neredeyse her uyuduğumda rüya görüyorum ve hepsi film veya hayal ettiğim şey ile alakalı oluyor. En son Sahilde Laptop'tan Harry Potter izlerken içine girdim ve ormanda gezerken Voldemort ile karşılaştım, gerisi yok.

Rüyamda bizim oradaki caddede akşam geziyordum. Arkamda Robert Downey Jr. Chris Evans ve Chris Hemsworth geçiyordu. Hızlı hızlı caddenin sonundan başına doğru koşuyorlardı. Evans ve Hemsworth ile konuşabildim fakat Robert Downey Jr. gözden kaybolmuştu. Hatta Hemsworth ile tokalaşmıştım. Uyandığımda kendi kendime "Bu ne lan?" dercesine boş boş baktım. Var mı sizin böyle saçma ama güzel rüyalarınız?

Hocam sizin gördüğünüz rüyalar gene mantıklı... :) Birde benimkini dinleyin :D Hiç bir şekilde sallamıyorum cidden gördüm... :D :D :D

Rüyamda bizim mahallede bir tane adanalı bebeyle dövüşüyordum. Sonra onun yanında bebeye bir vurdum, bebe havaya doğru uçtu :D. Tartıştığım bebe ise kaçmaya başlamaştı.

Sonra ben de onu kovalayım derken. Ekran NFS The Run'a dönüştü. Bebeyi Audi RT-8 ile kovaladım. Bebeyi bir yere sıkıştırıp tutuklarken ekran Police Force 2'ye dönüştü...

Dahasını anlatayım mı? :LOL:

2.Rüyam:

Rüyamda Zula oynuyorum. Zula'da rekabetçi atarken bizim takımda: Hüsnü çoban, Mesut güneri, Rıza baba var. Karşıda ise: MegaSound ve Halil Örenler vardı.

Bunu görmemin sebebi herhalde 2-3 hafta önceden izlediğim arka sokaklar videolarıydı. Her neyse.

Sonra Hüsnü çoban vurulunca, "Baba yaralandım, yardım et baba!" dedi. Rıza baba ise "Dayan evlat B bölgesindeyiz, olay yerine yakınız." demişti.

Daha görmek mi istiyorsun? Peki xD

3.Rüyam:

Rüyamda okulun önünde 5-6 tane 12.sınıf topluluğu var. Bana ve bir arkadaşıma artistlik yapıyor. Aralarından birisi Enes Avcı idi. [Hiç izlemem.]

Sonra bana artislik yapınca yoldan geçen bir kamyonu alıp üstlerine fırlatıyordum. Yere vurduğumda yer yerinden oynayıp sallanıyordu, aynı zamanda yer yarılmaya başlamıştı :D.

Orada herkesi dövmüştüm. Sonrasında polis gelip beni tutukluyordu bende kelepçeyi kırmıştım.

Polisler karakola götürünce beni orada bana dondurmalı kebap yanında mısırlı,sucuklu ayran vermişlerdi.

Not: Hayal gücünüzü fazla zorlamayın. Geceleyin yatarken sıcak sütünüzü soğutmayın bunlar başınıza gelebilir. Şayet benim gibi saçma sapan rüyalar görüp sonrada kalkıp, elinizi yüzünü yıkadığınız zaman bunları düşünmeyin. Fazla söze gerek yok, erken yatın....

rüyamda düz duvara tırmanıyorum :D duvarın sonuna gelince ellerim duvarı tutmuyor ve

yere düşüyorum ve cok sert bir şekilde yere cakılınca uyanıyorum :D

Çok değişik hiç unutamadığım bir rüyayı sizlere anlatmak istiyorum.

Bir gün gazete okuyordum. Gazetede şöyle bir habere denk geldim. Bir adam arabasındaki bavulları çıkarmak için yardım istiyor. Karşıdaki kişi yardım etmeye çalışırken bagaja atıp kaçırıyor. Sonra okudum ve yoluma devam ettim. Karşıda bir araba durdu. Adam çocuklarının kaç gündür kıyafetini değiştiremediğini ve bavulunu çıkarması için yardımıma ihtiyacı olduğunu söylüyordu. Ben de gazetedeki haberi hatırladım ve son sürat kaçmaya başladım. Nasıl olduysa peşimden kepçeyle geliyordu. Ben de hemen göremeyeceği bir yere çıktım ve oradan gitti.

Evans dediğinde aklıma Kaptan Evans geldi. Gemilerde bulunan ışık sisteminin bulucusu ve satranç ustası. Çok sağlam bir gambittir. Yanlış hatırlamıyorsam Kasparov ilk 92'de oynamıştı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı