Gördüğünüz en garip rüya nedir?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Canlar soru çok basit.

Gördüğünüz en garip rüyayı anlatacaksınız.

Ben başlıyorum: Rüyayı dün gece gördüm. Telefonuma virüs bulaşıyormuş. Amazon uygulamasına girince, beni sahte bir Amazon sitesine yönlendiriyormuş. Ben de fark etmiyormuşum. Alışveriş yapıyormuşum. Sonra kart bilgilerim çalınıyor, içinde olan 17 TL çekiliyormuş. Sabah uyanınca rüya olduğunu anladım ama yine de hesabıma baktım.

Bunun gibi, teknolojiyle bağlantılı çok rüya görüyorum. Kafayı sıyırdım sanırım..

Canlar soru çok basit.

ben başlıyorum: rüyayı dün gece gördüm. Telefonuma virüs bulaşıyormuş. Amazon uygulamasına girince, beni sahte bir Amazon sitesine yönlendiriyormuş. Ben de fark etmiyormuşum. Alışveriş yapıyormuşum. Sonra kart bilgilerim çalınıyor, içinde olan 17 TL çekiliyormuş. Sabah uyanınca rüya olduğunu anladım ama yine de hesabıma baktım.

Bunun gibi, teknolojiyle bağlantılı çok rüya görüyorum. Kafayı sıyırdım sanırım.

Eski bilgisayarımdan kurtulup yeni bilgisayar alıyordum (bilgisayar cidden çok kötü benim) ama o bilgisayar benden kaçıyordu.

Ortaokulda iken bir gün arkadaşlarla Harry Potter izlemiştik. O günün akşamında çok acayip bir rüya görmüştüm hala hatırlarım. Harry Potter, annem, babam ve ben bir ağaç parçasına bağlıydık. Zombi gibi yaratıklar bizim ağacı taşıyıp değişik şarkılar söylüyorlardı. Sonrasında bizi aşağısında ateş olan bir deliğe atmışlardı. Delikten bir şekilde kurtulup sahile gittik ve bir gemiye binip yol alamaya başladık. Okyanusun ortasındayken fırtına ve hortum çıktı uzun maceralar yaşadık. En sonunda tam kurtulduk eve geldik derken büyük bir balina bizim gemiyi yuttu ve uyandım.

Canlar soru çok basit.

Ben başlıyorum: Rüyayı dün gece gördüm. Telefonuma virüs bulaşıyormuş. Amazon uygulamasına girince, beni sahte bir Amazon sitesine yönlendiriyormuş. Ben de fark etmiyormuşum. Alışveriş yapıyormuşum. Sonra kart bilgilerim çalınıyor, içinde olan 17 TL çekiliyormuş. Sabah uyanınca rüya olduğunu anladım ama yine de hesabıma baktım.

Bunun gibi, teknolojiyle bağlantılı çok rüya görüyorum. Kafayı sıyırdım sanırım.

Hayalimdeki arabayı sanki gerçekmiş gibi sürüyordum. (Uyanınca rüya olduğu için ağlamıştım). Artık daha çok istiyorum. BMW E36 M3 GT

Yeni konular

Geri
Yukarı