Gördüğünüz en ilginç rüya

SirYakup

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dünyanın en saçma rüyası olabilir ama anlatmak istiyorum.

Yaklaşık 2 sene önce bu rüyayı gördüm ve çok net hatırlıyorum.
O sıralar tavşanlara merak sarmıştım sürekli onları düşünüyordum rüyama girdiler. :)
Bir kutunun içinde 2 tane tavşan bulup önümde duran uzay gemisine doğru gidiyordum ama uzay gemisi dediğim araba kadar küçük bir şeydi. Hatta neredeyse bir araba gibiydi. Bindik içine, direkt uzaya fırladık. Daha sonra önüme seçim ekranı gibi bir şey geldi tüm dünyanı görüyordum. Rastgele bir bölge seçip oraya indik. Denizin ortasında bir ada gibiydi ama çok küçüktü. Deniz dediğimde içinde büyük kuru kayısıların bulunduğu bulamaçtan hallice bir şekildeydi. (Çok saçma gelebilir ama yapacak bir şey yok.) Neyse adada 2-3 tane palmiye ağacı vardı. Ortalama 100 metrekare boyutu vardı.

Tam ortasında çok küçük bir sandık vardı ve etrafı eskimiş bir duvarla çevriliydi. Sandığı açmak için yöneldim. Dokunduğum anda tekrar geri döndük ve 2 tane tavşanla beraber uzayda kaldık. Uzay gemisinin tam ortasında küçük ortalama el boyutunda bir cam vardı ve uzayı görebiliyorduk. Beraber oturduk ve uzayı seyrettik. Daha sonra tavşanlardan siyah olanı camın üstüne atladı ve cam kırıldı. Uzay boşluğuna doğru tam gidecekken rüyam bitti ve uyandım.

Gerçekten çok saçma bir o kadarda gereksiz bir rüya gördüm. Varsa sizinde gördüğünüz saçma rüyaları buraya yazabilirsiniz. Okuması zevkli. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi hatırlarım. Kemal Sunal filmlerini çok severim. Defteri kilo ile sattığı sahne hep hoşuma gitmiştir. Rüyamda hoca defterleri kontrol ediyordu. Bana sıra geldiğinde defterin 300 gram gelirse 100 vereceğim demişti. Sonrada rüya bitti. Saçma ama bir o kadar da güzel bir rüyam.

Çok iyi hatırlarım. Kemal Sunal filmlerini çok severim. Defteri kilo ile sattığı sahne hep hoşuma gitmiştir. Rüyamda hoca defterleri kontrol ediyordu. Bana sıra geldiğinde defterin 300 gram gelirse 100 vereceğim demişti. Sonrada rüya bitti. Saçma ama bir o kadar da güzel bir rüyam.
:D :D Güldürdün hocam :D

Araba sürüyordum ve yanımda babam vardı. Tanıyan tanımayan herkes el atıyordu ama hiçkimseyi almıyorduk. Sonra bir anda kornaya basma gereği duydum, elim direksiyona yapıştı. Sonra araba bir anda havalandı ve bir uçuruma doğru havada hızlanmaya başladı. Tam yere düşecekken bir anda uyandım ama gerçekten korkmuştum. Bir yerden düştüğüm rüyalardan çok korkmuşumdur hep.

Geri
Yukarı