Gördüğünüz korkunç veya saçma rüyalar

XEfe.Bey

Centipat
Hocam saray gibi 2 katlı bir evdeyiz kuzenim ve beni kovalayan yüzünden şer akan bir adam bizi kovalıyor gerçekten etkisinden çıkamadım 7 yıl falan olmuştur göreli.
Rüyamda mor yaratıklar VA'da VA'da diyerek beni kovalıyordu sonra biri üstüme atlıyordu ve bende yüksek bir yerden düşüyordum. Sabah uyandığımda yerdeydim.

Uyurgezer olanilirsiniz bence😳

JakerT4

Centipat
Benten dünyasında sürekli dizi yolunda bir pikap geçerken ben oscar çöllerdeki kum dağlarından birinden pikapa bakarken yere düşüyorum sonra yanıma pepe geliyor. 🤣🤣

ZCPS21

Decipat
Rüyamda yüksekten düştüğüm için bir garip şekilde uyanmıştım. Yüksekten düşerken korkudan uyandım ve aniden ayağa kalktım, etrafıma odaklanamıyordum sonrasında ise düşecek gibi oldum. :)
Motorla kaza yaptığım veyahut kötü yaralandığım acı verici rüyalar ile de uğraştım.

erme

Hectopat
Makaleler
2
Bundan yıllar önce araba kazası yapmıştık. Ben henüz 3 yada 4 yaşındaydım. Kazadan sonra sürekli aynı rüyayı görmeye başlamıştım. Ruya şöyle; bir arabaya biniyorum. Araba hızla bir yere çarpıyor. Ve uyanıyorum. 10 yıl civarı zaman geçti ama arada hala görürüm aynı rüyayı.

XEfe.Bey

Centipat
Rüyamda yüksekten düştüğüm için bir garip şekilde uyanmıştım. Yüksekten düşerken korkudan uyandım ve aniden ayağa kalktım, etrafıma odaklanamıyordum sonrasında ise düşecek gibi oldum. :)
Motorla kaza yaptığım veyahut kötü yaralandığım acı verici rüyalar ile de uğraştım.

Bende yüksekten düşerken değil de yüksekte düşme tehlikesinin olduğu yerde kalıyordum bir kere bile o yüksek tehlikeli yolu geçemedim her uyandığımda pişman oluyordum niye geçmedim diye.

Yukarı