Görev çubuğu kilitlenme sorunu

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Görev çubuğu üzerine mausu götürünce veya görev çubuğundaki herhangi bir simgeye tıklayınca hem görev çubuğu kilitleniyor hem de o an açılı olan hiçbir sekmeye tıklanmıyor ve masaüstü simgeleri dahil işlem yapamıyorum. CTRL+ALT+DELETE kombinasyonu ile görev yöneticisini açınca düzeliyor herşey. Format attım C,D her sürücüyü sildim 7,8.1,10 hepsini denedim sorun asla gitmiyor. Tam tarama yaptırdım virüsle alakası yok. Bu sorunu yaşayan var mı, nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format attığında bile bu durumun devam etmesi çok şaşırtıcı. Format attığın .iso dosyasını değiştirip yeniden dene demekten başka fikir veremiyorum. Geçmiş olsun.

Windows 7,8.1 ve 10 olan 3 .iso'da Microsoft sitesinden indirildi hocam tertemiz. Sıfır sistemde bile boot işlemini yaptım gene aynı şey. Hayatımda ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum anlam veremedim inan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı