Görev çubuğu soldayken ikonlar büyüyor

incerek

Centipat
Merhabalar, görev çubuğu alt konumda küçük ikonlarla birlikte kullanılabiliyor fakat ikinci görselde görüldüğü gibi sola konumlandığı zaman ikonları zorla büyütüyor. Görev çubuğu solda iken ikonları üçüncü parti yazılım kullanmadan küçük yapmanın bir yolu var mı?
altgorevcubugu.png
solgorevcubugu.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoktur çünkü simgelerin boyutu aynı sadece tarih ve saat nedeniyle alan genişlemiş diğer simgeler aynı fakat yan yana doğal olarak, tarih ve saati kaldırırsan belki istediğin gibi olur birde klavye ve dil simgesini.

Son düzenleme:
Antin kuntin şeylere takılmayın ekranın yatay ve dikey pikselleri aynı sayıda değil bu sonuç doğal ekran kare olsa aynı kalınlıkta olurdu...
Antin kuntin şeyler olup olmaması bana kalmış. Windows 7 kullanırken küçük ikonlarla kullanabiliyordum. Ben buraya öğrenmeye geldim, lütfen bilmiyorsanız boş yorumlarda bulunmayınız. İyi forumlar.
Yoktur çünkü simgelerin boyutu aynı sadece tarih ve saat nedeniyle alan genişlemiş diğer simgeler aynı fakat yan yana doğal olarak, tarih ve saati kaldırırsan belki istediğin gibi olur bir de klavye ve dil simgesini.

Hepsini kaldırsamda maalesef saat varmış gibi davranıyor.

Geri
Yukarı