Görev çubuğunda Google Chrome'a sağ tıklayınca yeni sekme seçeneği gözükmüyor

DodoZi

Decapat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Selam. Bilgisayarıma format atmadan önce Chrome sağ tıkladığımda yeni sekme, gizli pencere gibi alternatifler çıkıyordu. Lakin format attıktan sonra gitti. Nasıl düzeltebilirim? Bayağı kullanışlı oluyordu.

Görev çubuğundan kaldırıp, başlat menüsüne Google Chrome diye arattıktan sonra oradan tekrar ekler misiniz?

Bununla alakalı tam bir çözüm bulunmuyor. Ancak deneyebileceğiniz 4 yöntem var belki işinize yarar bunlar için görev çubuğundan Chrome simgesini kaldırın ve şunları deneyin:
  • Masaüstündeki simgeyi sürükleyerek tekrar görev çubuğuna koyun deneyin.
  • Olmadıysa bir da Masaüstündeki Chrome simgesine sağ tıklayıp görev çubuğuna ekleye tıklayın böyle deneyin.
  • Chrome dosya konumuna gidin oradan üstteki 2 seçeneği tekrar deneyin.
Olmaz ise başka da bir çözümü olacağını sanmıyorum. Belki regedit ile ayarlanabiliyordur ama hiç görmedim.

Görev çubuğundan kaldırıp, başlat menüsüne Google Chrome diye arattıktan sonra oradan tekrar ekler misiniz?
Denedim maalesef olmadı.
Bununla alakalı tam bir çözüm bulunmuyor. Ancak deneyebileceğiniz 4 yöntem var belki işinize yarar bunlar için görev çubuğundan Chrome simgesini kaldırın ve şunları deneyin:
  • Masaüstündeki simgeyi sürükleyerek tekrar görev çubuğuna koyun deneyin.
  • Olmadıysa bir da Masaüstündeki Chrome simgesine sağ tıklayıp görev çubuğuna ekleye tıklayın böyle deneyin.
  • Chrome dosya konumuna gidin oradan üstteki 2 seçeneği tekrar deneyin.
Olmaz ise başka da bir çözümü olacağını sanmıyorum. Belki regedit ile ayarlanabiliyordur ama hiç görmedim.
Olmadı.

Geri
Yukarı