Görev çubuğundaki simgeleri gizleme

1 saate proğram atarım onda neyi gizlemek istersen yapabilirsin.
Proğram paylaşımı yasak mı ?
Pencere Gizle - Göster.rar
Burda neyi gizlemek istiyorsan pencere ismini yaz gizledikten sonra proğramı kapatabilirsin , tekrar açmak için pencere ismini yaz göster demen yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 saate proğram atarım onda neyi gizlemek istersen yapabilirsin.
Proğram paylaşımı yasak mı ?
Pencere Gizle - Göster.rar
Burda neyi gizlemek istiyorsan pencere ismini yaz gizledikten sonra proğramı kapatabilirsin , tekrar açmak için pencere ismini yaz göster demen yeterli.
indirdimde windows defender virüslü diyor

halen nasıl yapabileceğimi bulamadım

Bilgisayar bana yasak malum ramazan vakit geçmiyor bende odamda televizyon yok bahanesiyle bilgisayaradan bir şeyler izliyorum bilgisayarım Windows 10 olduğu için Win+Tab'dan 2. bir masaüstü açıp oradan oyun açıyorum peder geldiğinde Win+Tab ile izlemeye geçiyorum ama geliyor görev çubuğuna bakıyor oradada Steam gözüktüğünden sıkıntı oluyor onu görmezse hiç sıkıntı olmayacak

Kardeşim Peder geldiğinde Windows+Tab yapıcağına Direk (Windows+CTRL+sağ ok tuşuna bas) yani pausenin altındaki ok tuşlardan sağdakine bu yeni bir masaüstü oluşturursan olur yani görev çubuğuna tıkla veya Windows+Tab yaptığın zaman Üstten Masaüstü oluştur var oluşturduysan Windows+CTRL+sağ ok tuşuna bas oraya da bir sekme aç ister film olsun ister başka bir şey olsun Böylece bu dertten kurtulurusun Yardımım dokunduysa ne mutlu bana bende bu durumu yaşıyorsdum küçükken: ) :D

Geri
Yukarı