Görev Yöneticisi GPU sıcaklik değeri yanlış göstermesi

mertcan2425

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bir sorun yaşadım. Normalde Görev Yöneticisi ekranından sürekli olarak GPU sıcaklığını kontrol ederim. Program kapanınca kontrol ettiğimde sıcaklık düşerdi ama bugün program kapatıyor. Sıcaklık normal değerlere dönmüyor takılı kalıyor, acaba laptop çok mu ısındı diyorum fanlar duruyor ve ellediğimde laptop buz gibi ama görev yöneticisindeki sıcaklık düşmüyor. Takılı kalıyor, normalde orada düştüğünü görürdüm 33 derece kadar ama bugün takılı kalıyor. Yardımcı olur musunuz sorun nedir size göre?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm programlar aynı sensörleri kullanıyor; Bir program doğru gösterirken, diğeri nasıl yanlış gösterebilir? En fazla, veri güncelleme süreleri farklılık gösteriyordur.

Görev Yöneticisi bence doğru sıcaklık değerini vermiyor. Oyun içindeyken MSI Afterburner ile yapın, oyundan sonra AIDA64 ile bakın. Yüksek ihtimal Görev Yöneticisi değeri farklı çıkacaktır.

Evet ama 1 gün öncesine kadar sorun yoktu kalite güncellemesi yaptım ve ekran kartı güncellemesi yaptıktan sonra böyle bir şey oluştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı