Çözüldü Görev Yöneticisi Tepki Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hhkacmaz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar .
Görev yöneticisini açtığım zaman ilk 1 saniye göstergeler çalışıyor fakat 1 saniye sonrasında her şey donuyor. Hiç bir etkinlik çalışmıyor. Donuk bir vaziyette kalıyor. Performans, Uygulama Geçmişi, Kullanıcılar dahil hiç bir sekmede kıpırdama yok. Forumda araştırdım fakat böyle bir soruna çözüm bulamadım.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu ayarı değiştirin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın:

1571315031123.png

Ayrıca yüklü güvenlik yazılımlarını da belirtin.
Mevcut Windows yapı numaranız nedir? Eğer 1903 kullanıyorsanız 1909 yamasını yükler misiniz, Görev Yöneticisi güncelleniyor:

Sorun devam ederse Dism++ aracı ile onarım yapın:

İlgilendiğiniz için teşekkürler. Dediğiniz adımları uyguladım. Windows'um artık 1909 sürümünde. Dism++ uygulamasından ''Sağlığı Düzelt'' işlemini uyguladım. Fakat Görev Yöneticisi'nde sorunum hala devam etmekte . Tekrar ilginize teşekkürler.
@Recep Baltaş

Bu ayarı değiştirin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın:

Eki Görüntüle 449115

Ayrıca yüklü güvenlik yazılımlarını da belirtin.
Çok teşekkürler ilginiz için. Görüntüleme sekmesine hiç bakmamıştım. ''Duraklatıldı'' konumundaydı... Neden böyle olduğunu merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı