Görev Yöneticisi yanıt vermiyor

mehsadcan

Decapat
Daha fazla  
Görev Yöneticisi'ni açtığımda yazılar geliyor fakat küçük resimler gelmiyor. Programa tıkladığımda "yanıt vermiyor" uyarısı alıyorum. Bu sorun bu sabahtan beri olmakta ama herhangi bir ayar-programda değişiklik yapmadım.

Görev Yöneticisi'ni açtığımda yazılar geliyor fakat küçük resimler gelmiyor. Programa tıkladığımda "yanıt vermiyor" uyarısı alıyorum. Bu sorun bu sabahtan beri olmakta ama herhangi bir ayar-programda değişiklik yapmadım.
Bilgisayarı yeniden başlatmayı denediğini varsayarak onu es geçiyorum. Hocam en azından bir görsel yükle de belki.anlarız.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (246).png
    Ekran Görüntüsü (246).png
    53,3 KB · Görüntüleme: 56
Windows 10 Pro. Yaklaşık 6 ay oldu.
Ay.

Aynı sorunu almaktayım.

1- Windows'u güncelle.
2-Malwarebytes'ya da Kaspersky ile tam tarama yap hızlı tarama yapma sakın.
3-CMD'yi açın ve sırasıyla şu kodları girin bu kodlar bilgisayarınızdaki tüm dosyaların doğruluğunu ve bozuk olmadığını araştıracak ve sonuca göre bunları giderecek.
-dism.exe/online/Cleanup-image/StartComponentCleanup
-dism/online/cleanup-image/restorehealth
-sfc/scannow
4-arama yerine ‘bakım' yazın ve güvenlik ve bakım seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede bakım başlığını genişletin. Bakımı başlat seçeneğine tıklayın. Bakımın bitmesini bekleyin.(tüm her şeyi yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın)
Eğer bu ayarların hiçbiri işe yaramaz ise beni etiketle
kayıt defterini kullanarak çözmeyi anlatırım.

1- Windows'u güncelle.
2-Malwarebytes'ya da Kaspersky ile tam tarama yap hızlı tarama yapma sakın.
3-CMD'yi açın ve sırasıyla şu kodları girin bu kodlar bilgisayarınızdaki tüm dosyaların doğruluğunu ve bozuk olmadığını araştıracak ve sonuca göre bunları giderecek.
-dism.exe/online/Cleanup-image/StartComponentCleanup
-dism/online/cleanup-image/restorehealth
-sfc/scannow
4-arama yerine ‘bakım' yazın ve güvenlik ve bakım seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede bakım başlığını genişletin. Bakımı başlat seçeneğine tıklayın. Bakımın bitmesini bekleyin.(tüm her şeyi yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın)
Eğer bu ayarların hiçbiri işe yaramaz ise beni etiketle
kayıt defterini kullanarak çözmeyi anlatırım.

Bakım yaptıktan düzeldi ve Görev Yöneticisi hızlı açılmaya başladı. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı