Çözüldü Görev yöneticisinde Unrealcefsubprocess %100 CPU kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zSensei

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Valorant oyununda paket kaybı yaşamaya başladıktan sonra oyunu silip tekrar yükledim. Paket kaybı sorunum çözülmüştü ancak sürekli drop yiyordum. Görev Yöneticisi'ni açtığımda fark ettim ki 4 tane unrealcefsubprocess adında dosya var ve toplamda %80 kadar CPU tüketiyorlar. Arkada da oyun falan açtığım zaman sabit %100 CPU kullanılıyor. Dosya konumuna gittiğimde;

Riot Games > Valorant > Live > Engine > binaries > Win64'te olduğunu fark ettim. Dedim sileyim belki düzelir. Ancak herhangi bir düzelme olmadı. Bu illeti nasıl sileceğim? Görev Yöneticisi'nden kapatmaya çalıştığım zamanda erişim reddedildi diyor. Kaspersky ile de tam tarama yaptım sonuç çıkmadı.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Göz atınız.
Merhaba. Valorant oyununda paket kaybı yaşamaya başladıktan sonra oyunu silip tekrar yükledim. Paket kaybı sorunum çözülmüştü ancak sürekli drop yiyordum. Görev Yöneticisi'ni açtığımda fark ettim ki 4 tane unrealcefsubprocess adında dosya var ve toplamda %80 kadar CPU tüketiyorlar. Arkada da oyun falan açtığım zaman sabit %100 CPU kullanılıyor. Dosya konumuna gittiğimde;

Riot Games > Valorant > Live > Engine > binaries > Win64'te olduğunu fark ettim. Dedim sileyim belki düzelir. Ancak herhangi bir düzelme olmadı. Bu illeti nasıl sileceğim? Görev Yöneticisi'nden kapatmaya çalıştığım zamanda erişim reddedildi diyor.
Hocam Kaspersky ya da Malwerabytes ile tarama yapar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Göz atınız.

Çözüm
Hangi antivirüs kullanıyorsunuz AVG ise olabilir böyle hatalar ve o bir Unreal Engine programı gibi bir şey silince oyun nasıl çalıştı?

Burda ek olarak bir şeyler daha gösteriyor hocam

Yaptım zaten hocam.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl çözdüğünüzü bana da söyler misniz rica etsem.

Bu videodaki çözümü yapın ben böyle yaptım.

Bu videodaki çözümü yapın ben böyle yaptım.
hocam ben bu videodan pek bişe anlamadım bana nasıl yaptığınızı burdan yazarak açıklarsanız çok sevinirim bana çok yardımcı olmuş olursunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı