Çözüldü AAC DRAM HAL Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
ne.JPG

bunlar.JPG

Bunlar nedir?
Hash falan yazıyor, Mining virüsü olabilir mi?

Ekran kartım boşta kendini %0-%1 arası kullanıyor.

Çözüm
AAC, ASUS Armoury Crate oluyor. DRAM ise sistemdeki RAM'iniz. HAL ise Hardware Abstraction Layer'ın kısatlması. Türkçesi donanım ayırma katmanı.

Özetle bu işlem ASUS Armoury Crate'in bir parçası ve amacı RAM'lerin RGB aydınlatmasını kontrol etmek.
Yanlış bilgi
Hocam nedeni RAM'ler RAM'ler'in çalışması için dosyalar oluşturulmuş.

Anlamıştım hocama ama hash falan görünce emin olmak için sorayım dedim, az önce G.Skill'in bir uygulamasını kapattım (%10 CPU kullanıyordu) bir sorun olmaz değil mi?

Hocam sıkıntı olamaz çözüm olarak işaretlerseniz çok sevinirim.

Herkese iyi akşamlar. PC'ye ilk kez kendim format attıktan sonra formattan önce olmayan görseldeki programlar görev yöneticisinde belirdi. Nedir bunlar herhengi bir fikri olan var mı acaba? Formatı attığım USB bellek Kingson markaydı 2 programın adı Kingston bunun USB bellek ile bir ilgisi var mıdır? Format sırasında yanlış yaptığım bir şeyden dolayı mı oldu bu durum sizce? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 👍

Dosya Ekleri

• asdf.png
    asdf.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 430
Son düzenleyen: Moderatör:
@Arıcan peki bu kötü bir şey mi bende de varda bir sıkıntı olmaz değil mi?

@Arıcan bende de aynı sorun var. Sistemim ise Ryzen 9 RX 6800 32 GB RAM. Yeni aldımda tam bilmiyorum bir sorun değil değil mi ve bir sıkıntı yaratmaz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-25 215612.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-25 215612.png
    46,4 KB · Görüntüleme: 350
PC'imde uzun zamandır böyle bir şey yoktu yeni çıkmış. Geçen trojanlı bir şey indirdim onunla alakalı olabilir mi?

Screenshot_1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı