Çözüldü Görev Yöneticisi'ndeki Başlangıç'taki Setuplauncher Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Merhaba. Son 2 aydır böyle bir program ile karşılaşıyorum Görev Yöneticisi'ndeki Başlangıç bölümüde. Adı Setuplauncher. Dosya konumunu aç düğmesi kapalı. Virüs müdür, cin midir, in midir? Nedir bu program?

1614611784713.png

Çözüm
CCleaner ile başlangıçta açılan programları detaylıca kontrol edip kaldırabilirsiniz. Deneyebilir misiniz?

Ayrıca Regedit üzerinden HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run konumuna giderek de kontrol edebilirsiniz.

Muhtemelen silinen bir programdan kalıntı olarak kaldı.
CCleaner ile başlangıçta açılan programları detaylıca kontrol edip kaldırabilirsiniz. Deneyebilir misiniz?

Ayrıca Regedit üzerinden HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run konumuna giderek de kontrol edebilirsiniz.

Muhtemelen silinen bir programdan kalıntı olarak kaldı.

Çözüm
CCleaner ile silebilmeyi başardım. Sonra da sildim CCleaner'ı. Silerken bir hata verdi, ben de yine de devam et dedim, sildi. Bitdefender uygulamasıymış arkadaşlar.

Pardon hocam. Yanlış mesajı çözüm yapmışım. Kusura bakmayın. Özür dilerim.

O
Görev Yöneticisi > Başlangıç > Sütunlara sağ tık > "Komut satırı" özelliğini aktifleştirin. Artık bu sayede programın hangi dizinden başlatıldığını görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 901677
O komut satırı sütunu özelliğini bilmiyordum. Çok iyi birşeymiş.

CCleaner ile silebilmeyi başardım. Sonra da sildim CCleaner'ı. Silerken bir hata verdi, ben de yine de devam et dedim, sildi. Bitdefender uygulamasıymış arkadaşlar.

Pardon hocam. Yanlış mesajı çözüm yapmışım. Kusura bakmayın. Özür dilerim.
ccleaner den nasıl sildin hocam

Geri
Yukarı