Görev yöneticisindeki ismi boş uygulamalar nedir?

Bir virüs programını niye kendi sitesinden indirmezsiniz ki? Neyse özrünüz kabul edildi :).

Ben onu ucretli biliyordum ve oyleymis ararken farkli siteye rastladim ve indirdim (ama çocuktum ne bilebilirimki :D)

Sizin indirdiğiniz yer ile alakalı orijinal sitesinden indirseydiniz böyle bir sorunla karşılaşmazdınız.
Yani Normal Birsey Kendi Sitesinden Bulamadim Free Triali

Bir virüs programını niye kendi sitesinden indirmezsiniz ki? Neyse özrünüz kabul edildi :).

Ben onu ucretli biliyordum ve oyleymis ararken farkli siteye rastladim ve indirdim (ama çocuktum ne bilebilirimki :D)
Sizin indirdiğiniz yer ile alakalı orijinal sitesinden indirseydiniz böyle bir sorunla karşılaşmazdınız.

@UmutMelihAkyol
Şu an anlatabildikmi size? Anladiysaniz cok guzel :)

Yani Normal Birsey Kendi Sitesinden Bulamadim Free Triali

@UmutMelihAkyol
Şu an anlatabildikmi size? Anladiysaniz cok guzel :)
Yardımcı oldu teşekkürler ama avast virüs bulamadı :D bir de şansımı Kaspersky da deneyeceğim.

Tekrar bir güncelleme: Kaspersky da herhangi bir tehtit bulamadı.

Son düzenleme:
@Zyplux senin önerdiğin Malwarebytes programı ile taratma yaptım ve karşılaştığım sonuç. Sanırım çözümü de bulmuş bulundum. Şu an da görev yöneticisinde ismi boş programlar gözükmüyor. Sonradan gelir mi oraya bilmiyorum ama şu anlık ses yok.

Anormal bir şeyler yoksa sistemde ve görev yöneticisinde gitmiştir büyük ihtimal.

Tam tarama yapmayı dene, hızlı tarama yapma.
Biraz uzun sürse de tamamlandı. C diskimde hiç bir tehdit bulamadı, D diskinde 2021 de yüklediğim bir yanlış değilse bir injector hile programını tespit edip sildi. Onun haricinde herhangi bir şey yok şuanlık.

Sanırım görev yöneticisinde bulunan ismi boş uygulamaları Malwarebytes uygulaması çözdü.

Biraz uzun sürse de tamamlandı. C diskimde hiç bir tehdit bulamadı, D diskinde 2021 de yüklediğim bir yanlış değilse bir injector hile programını tespit edip sildi. Onun haricinde herhangi bir şey yok şuanlık.

Sanırım görev yöneticisinde bulunan ismi boş uygulamaları Malwarebytes uygulaması çözdü.
malwarebytesi orjinal siteden indirmessen onlari tarar ama virus atar benim bilgisayara atmisti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı