Görev yöneticisini açınca CPU kullanımı düşüyor

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Arkadaşlar iyi geceler. Görev yöneticisini açınca işlemci kullanımı %50 lerden bir anda %3 lere düşüyor, sebebi ne olabilir? Aklıma Görev Y. açınca duran virüs geldi fakat birsürü programla tarama yaptım yine de bir şey yok ve cinebench R20 puanım 500 kadar düştü, bir sorun var gibi duruyor fakat bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar iyi geceler. Görev yöneticisini açınca işlemci kullanımı %50 lerden bir anda %3 lere düşüyor, sebebi ne olabilir? Aklıma Görev Y. açınca duran virüs geldi fakat birsürü programla tarama yaptım yine de bir şey yok ve cinebench R20 puanım 500 kadar düştü, bir sorun var gibi duruyor fakat bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Görev yöneticisi her zaman doğru sonucu veremeyebiliyor.
Takılmalar bende de oluyor. Bir anda kullanımlar dibe çöküyor gibi..

Görev yöneticisini açtığınızda CPU kullanımının ani bir şekilde yükselip tekrar düşmesi normal, bu bir sorun değil.
İşlemcimin render performansı da düştü virüs olabilir mi diye kuşkulandım, 1 hafta önce bir virüs buldu çünkü fakat temizledim. Trojan dı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı