Görseldeki Klavyenin markası ve modeli nedir?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
20201014_175643.jpg

Instagram'da takip ettiğim bir sayfanın hikayesinde gördüm. Klavye hoşuma gitti, bilen var mı markasını ve modelini?

Buradan bir şey söylemek neredeyse imkansız.
:( Maalesef tam görünmüyordu klavye zaten. Klavyenin göründüğü kısmı kırptım. En iyisi Discord'dan sorayım sayfa adminine.
Bu resimde hiçbir şey belli olmuyor, eğer sayfanın linkini atarsanız arkadaşlar daha kolay yardımcı olacaktır.
Buradan bir şey söylemek neredeyse imkansız.

Bu resimde hiçbir şey belli olmuyor, eğer sayfanın linkini atarsanız arkadaşlar daha kolay yardımcı olacaktır.

Olabilir. Bu arada o ışık modu çoğu mekanik klavyede mevcut.

Logitech marka sanırım, space tuşundaki "---" ve F tuşlarındaki tasarım G213 klavyemdekiler aynı ayrıca harflerin yazı tipi de benimki ile aynı.

:( Maalesef tam görünmüyordu klavye zaten. Klavyenin göründüğü kısmı kırptım. En iyisi Discord'dan sorayım sayfa adminine.
Logitech G513'müş.

Son düzenleme:
Yayıncı utanmasa direkt kıprkırmızı bir resim koyacakmış klavye diye. 🤭
Republic Of Gamers olmadığı hemen hemen belli gibi.
Mekanik bile olmayabilir. Logitech olabilir. Düşük bir ihtimal Corsair olabilir.
Kendisine sormanız daha sağlıklı olur. Ama merak ettirdiniz. Öğrenince ne olduğunu söylemeyi unutmayın. :)

Yayıncı utanmasa direkt kıprkırmızı bir resim koyacakmış klavye diye. 🤭
Republic Of Gamers olmadığı hemen hemen belli gibi.
Mekanik bile olmayabilir. Logitech olabilir. Düşük bir ihtimal Corsair olabilir.
Kendisine sormanız daha sağlıklı olur. Ama merak ettirdiniz. Öğrenince ne olduğunu söylemeyi unutmayın. :)
Hocam Logitech G513'müş. Arkadaş söyledi. :)

Geri
Yukarı