Görseldeki R5 5600'da problem var mı?

Fan aldım zaten Perfan 120 H diye.

Hocam emin misiniz ? O siyahlıklar ve işlemcinin üstündeki çizik ne peki ?
Gördüğüm kadarıyla işlemcide sorun yok gibi duruyor. Bence dikkatli bi şekilde takın işlemciyi. Yok ben inat ettim değişsin derseniz. En kesin çözümü THH başvurmakla alırsınız. Ancak bu süreç 4-6 ay değişebilir. Beklemek yada kullanmak senin kararın.

üretimden kaynaklı olabilir. Zaten paketi ilk açan sizseniz sıfırdır ürün.
Evet onlar da öyle diyor. Ürün kesinlikle sıfır dediler.

Gördüğüm kadarıyla işlemcide sorun yok gibi duruyor. Bence dikkatli bi şekilde takın işlemciyi. Yok ben inat ettim değişsin derseniz. En kesin çözümü THH başvurmakla alırsınız. Ancak bu süreç 4-6 ay değişebilir. Beklemek yada kullanmak senin kararın.
Hocam hiç takmadım, kutuyu açtım sadece. Tekrar soruyorum sizlere, fotoğraflardaki kusurlar gözardı edilebilir şeyler mi ?

Bu arada Bizdehesaplı'yı aradığımda Koyuncu Elektronik ile konuşmamı söylediler. Ama burada şöyle saçmalık var. Ben ürünü Bizdehesaplı'dan aldım. Ben bir müşteri olarak niye başkasıyla muhattap olacağım ?

Hazır sistemi mi çıkardınız?
Hayır hocam, toplama PC. @erme

Son düzenleme:
Evet onlar da öyle diyor. Ürün kesinlikle sıfır dediler.

Hocam hiç takmadım, kutuyu açtım sadece. Tekrar soruyorum sizlere, fotoğraflardaki kusurlar gözardı edilebilir şeyler mi ?

Bu arada Bizdehesaplı'yı aradığımda Koyuncu Elektronik ile konuşmamı söylediler. Ama burada şöyle saçmalık var. Ben ürünü Bizdehesaplı'dan aldım. Ben bir müşteri olarak niye başkasıyla muhattap olacağım ?

Hayır hocam, toplama PC. @erme
Hocam işlemcide sıkıntı yoksa ben kullanırdım fanda sıkıntı olsa da başka kullanacaksınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı