Görüntü ayarları bozuldu

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle yeni ekran kartımı sattım bu yüzden güvenli moda alığ DDU ile sürücüleri kaldırdım sonra eski kartı taktım güvenli moddan çıktım falan onun sürücülerinde kurdum ama görüntü problemli sağdan soldan kocaman siyah boşluklar var ve ayriyeten ekran 144Hz olduğu halde 60Hz çalıştırabiliyor yazılar bulanık çözeyim derken gözlerim ağrıdı bakmaktan artık sizce problem nedir?
Kimse bir şey yazmamış ekleme yapayım çözümü bulamadım bende eski monitörü takınca görüntü normal oldu yeni kart alana kadar eski monitörü kullanıcam

Son düzenleme:
Merhabalar öncelikle yeni ekran kartımı sattım bu yüzden güvenli moda alığ DDU ile sürücüleri kaldırdım sonra eski kartı taktım güvenli moddan çıktım falan onun sürücülerinde kurdum ama görüntü problemli sağdan soldan kocaman siyah boşluklar var ve ayriyeten ekran 144Hz olduğu halde 60Hz çalıştırabiliyor yazılar bulanık çözeyim derken gözlerim ağrıdı bakmaktan artık sizce problem nedir?
Kimse bir şey yazmamış ekleme yapayım çözümü bulamadım bende eski monitörü takınca görüntü normal oldu yeni kart alana kadar eski monitörü kullanıcam
Eski kartınız nedir 144Hz destekliyor mu?

Kart hd 4850 bilmiyorum destekleyip desteklemediğini fakat görüntü gerçekten rezaletti çözümüde bulamadım yeni kart alana kadar 10 yıllık monitör kullanmaya başladım

Kimse bir şey yazmamış ekleme yapayım çözümü bulamadım bende eski monitörü takınca görüntü normal oldu yeni kart alana kadar eski monitörü kullanacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile sorunu çözebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı