Görüntü bozulup ekrana kareler giriyor

Desu

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın ekranına bir şeyler oluyor ve reset atıyor.
Birdenbire bu sorun ortaya cıktı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210412_032834.jpg
    IMG_20210412_032834.jpg
    136,2 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20210412_032806.jpg
    IMG_20210412_032806.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun genellikle USB'ye yanlış yazılmış Windows'dan kaynaklanır Technopat rehberlerini izleyerek temiz bir kurulum yapın.(telefonda olduğum için link koyamıyorum)

Arkadaşın dedikleri işe yaramazsa sorun ekran kartında da olabilir. FurMark yapın.

Üzgünüm ama dediğiniz terimleri hic bilmiyorum araştırayım
Bu sorun genellikle USB'ye yanlış yazılmış Windows'dan kaynaklanır Technopat rehberlerini izleyerek temiz bir kurulum yapın.(telefonda olduğum için link koyamıyorum)
En son win yüklediğümden beri 6 ay oldu sorunsuz calışıyordu

Üzgünüm ama dediğiniz terimleri hiç bilmiyorum araştırayım.

En son Win yüklediğümden beri 6 ay oldu sorunsuz calışıyordu.

O zaman Google'ye FurMark yazıp programı indirin. Bu program ekran kartınıza tam yük vererek bir sıkıntısı olup olmadığını anlamanıza yarar. Telefonda olduğum için link atamıyorum. Forumda FurMark kullanımı diye aratırsanız nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Çok basit bir uygulama. Testi yaptıktan sonra gelişmelerden haber ederseniz de yardımcı olmaya çalışırım.

O zaman Google'ye FurMark yazıp programı indirin. Bu program ekran kartınıza tam yük vererek bir sıkıntısı olup olmadığını anlamanıza yarar. Telefonda olduğum için link atamıyorum. Forumda FurMark kullanımı diye aratırsanız nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Çok basit bir uygulama. Testi yaptıktan sonra gelişmelerden haber ederseniz de yardımcı olmaya çalışırım.
Sıkıntı şu o mavi ekran geldikten sonra kapatıp açıyor kendini ve bunj tekrarlıyor

Sıkıntı şu o mavi ekran geldikten sonra kapatıp açıyor kendini ve bunj tekrarlıyor.

Dediğim gibi FurMark yapın sonuçları bizimle paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı