Çözüldü Görüntü gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
Görüntü anlık olarak gidiyor ve biraz sonra geri geliyor. Genelde oyun oynarken değil de ilk açıldığında oluyor, mesela bu konuyu yazarken taş gibi çalışıyor. 😀

Güncellendi: FurMark'ta @720'de hiç görüntü gitmedi. Ama bu editi yazarken gitti görüntü bir kere.😞
Sürücüleri DDU ile silip geri kurdum.

Son düzenleme:
Görüntü anlık olarak gidiyor ve biraz sonra geri geliyor. Genelde oyun oynarken değil de ilk açıldığında oluyor, mesela bu konuyu yazarken taş gibi çalışıyor. 😀

Güncellendi: FurMark'ta @720'de hiç görüntü gitmedi. Ama bu editi yazarken gitti görüntü bir kere.😞
Sürücüleri DDU ile silip geri kurdum.

Bilgisayar laptopmu masaüsü mü?

PSU'dan olabilir kullandığınız ekran kartını kullanıyordum PSU yüzünden bende de gitmeler oluyordu.
ASUS eah 6570 değil mi ekran kartınız.

Evet HD 6570 kart. Hala kullanıyor musunuz kartı ve çözer mi sorunumu diye merak ediyorum sorunumu. PSU'um zaten en fazla 300W verebiliyor, birde kaç W PSU'dan kaç W PSU'ya geçtiniz söylerseniz çok mutlu olurum.

Evet HD 6570 kart. Hala kullanıyor musunuz kartı ve çözer mi sorunumu diye merak ediyorum sorunumu. PSU'um zaten en fazla 300W verebiliyor, bir de kaç W PSU'dan kaç W PSU'ya geçtiniz söylerseniz çok mutlu olurum.

230 300W'lık PSU vardı Fujitsu D3041 A1 anakart Pentium Dual Core'e 6500 ve Quad Core Q 8200 işlemci 6 GB RAM kullanıyordum kasam kısa süre önce bozuldu hard disk hatası ve yeni PC aldım PSU yükseltebilirsiniz boşa gitmez paranız ileride PC'yi yavaş yavaş geliştirebilirsiniz sorunun buradan kaynaklı olduğunu öğrenmek istiyorsanız ekran kartını çıkarın ve One board olarak PC'yi kullanın sorun ortadan kalkarsa sorun çözülmüştür.

Geri
Yukarı