"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu" Hatası

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Merhabalar, dün başlayan bir problemim var. "Nvidia windows kernel mode driver version 418.81 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu" Hatasını almaya başladım, bunun sebebi nedir? Yeni driver'ı yükledigimde oldu. Garanti süresi daha bitmedi neyle ilgili bu yeni update gelince düzelir mi? Ne yapmalıyım, garanti kapsamına girer mi böyle bir olay? (Vatan Computer.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun yeni sürüm ile başladı ise bir sonraki sürüm çıkana kadar önceki sürüme geçin. Bunun için mevcut sürücüyü DDU ile kaldırmanızı öneririm.
Sorun yeni sürüm ile başladı ise bir sonraki sürüm çıkana kadar önceki sürüme geçin. Bunun için mevcut sürücüyü DDU ile kaldırmanızı öneririm.
Yeni sürüm ile başladı fakat nasıl önceki sürüme geçecegimi bulamadım. Geforce Exp. üzerinden bulamadım siteden indirmem mi gerekiyor ?(DDU kullanmayı bilmiyorum kullanmadan yapsam olmaz mı ?)

Son düzenleme:
DDU rehberimiz mevcut:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı