Göz Ardı Et'i Kullanıyor musunuz?

Göz Ardı Et'i kullanıyor musunuz?

• Evet

Oy: 20 29,4%
  • Hayır

Oy: 31 45,6%
  • Çıldırma noktasında evet

Oy: 17 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    68
Yaptığınız yorumları görüyorlar, sadece siz onlarınkini görmüyorsunuz, isterseniz alttan o konu için gizlenen yorumları görebiliyorsunuz. Belki başta dediğiniz yüzden karşılıklı görmeme gelmiyor olabilir.
Şimdi beni alıntılar falan cevap vermedim gibi olur o zamanda.

Bunu kullansam adam bana başka yerde sallasa göremeyeceğim. Eee, bana ne yararı var bunun:) Asıl adama yararı var. Salla salla geç ruhum bile duymaz🤣 Keşke engelle olsa da karşılıklı hiç karşılaşmasak bir daha:)

@BERWAR Engelleyecek duruma gelip engellediysem alıntılasın görmeyim, çok takmam açıkcası. Sonuç olarak moderatör değiliz.

@painkiller Her sallayana cevap vermeyelim. En büyük tepki tepkisizliktir bence:) Büyük bir ihtimal anlamayacaklardır, verecek cevabı yok diyip susmuş diye anlayacaklardırda yapıcak bişi yok:)

@261538 bence de ama adam istiyorum diye bağırıyorsa gel illa hakettiğimi ver bana diyorsa ben şimdi n'apayım:) Kırayım mı arkadaşımızı, üzeyim mi:) Ben bu forumda sevgi istiyorum sadece ve bazılarına sevgiyi bazılarına da kutsalı veriyorum işte🤣

@painkiller Cezayı alana kadar öyle düşünüyorum, aldıktan sonra diyorum kime ne anlatmaya çalışıyorum ben nasıl bir aptalım. Engelle gitsin görme yazdığını bir dahada muhatap almayım o kişiyi, tutabilirsem yapıyorum yoksa "Uçan Ban" :)

@261538 o konuda haklısın bak fazla eşelememek gerek:) Bazen de kime ne anlatıyorum oluyorsun haklısın. Mümkün olduğunca iyi vakit geçirmeye çalışıyorum ben de burda ama bazı damara basmayı seven tipler olunca "Uçan Ban" etkisi bizi de vuruyor:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı