Göz için randevu nasıl alınır?

Daha fazla  
Arkadaşlar daha önceden acuvue oasys kullandım. İlk kullandığım lenstir kendisi. Her gece olduğunda yanmalar başlıyordu anında çıkartıyordum. Daha sonra Pure vision 2HD aldım çok hoşuma gitti ama gözümün akı sararıyordu fakat ben hiçbir rahatsızlık hissetmiyordum. Sonra bitince Air Optix hydraglade aldım. O da maksimum 5 saat dayanıyordu. Sonra çok feci yakıyordu. Şimdi yine Pure vision 2 HD aldım. Gayet iyi özellikle telefon ve bilgisayarla benim gibi 9-10 saat geçiriyorsanız hiç rahatsızlık vermiyor ama Air Optix kullandığım 4 ay boyunca gözüm sürekli taktığım gibi yanıyordu. Sonra biraz sürdükten sonra geçiyordu ama fark ettim ki Air Optix gözümde kan damarları oluşturmuş ve ben 2 hafta bile lens kullanmadım geçsin diye ama geçmiyor.

Not: En kısa sürede doktora gideceğim ama MHRS'de randevu almak istediğimde alamadım çünkü hiç randevu yoktu. Acaba nasıl alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
182 yi ara büyük ihtimal randevu yoktur ama hangi gün hangi saatten sonra yeni randevular açılacak öğren o gün o saatte ara randevuyu alırsın.

Not: En kısa sürede doktora gideceğim ama MHRS'de randevu almak istediğimde alamadım çünkü hiç randevu yoktu. Acaba nasıl alacağım?
Eğer uygulamada yakın zamanda randevu gözükmüyorsa maalesef yapacak pek bir şey yok. Uygulamada hasta tarafından randevu iptali olursa bilgilendirme al tarzı bir seçenek vardı diye hatırlıyorum hocam.

Saat 16:00'da randevular yenileniyor. Her şeyinizi hazırlayıp 1 dakika bile geçmeden MHRS üzerinden alın randevunuzu. Doktor sayısı azaldığından dolayı çok az randevu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı