Advertisement

Göz Kapağı Düşüklüğü ve Ağrısı

Cpt Price

Kilopat
Herkese merhaba. Dün akşam sol göz kapağım birden ağrımaya başladı. Sabah uyandığımda da göz kapağımın, diğer göz kapağıma nazaran aşağı düştüğünü fark ettim. Bu şekilde bir sağlık sorunuyla karşılaşan var mı? Malum hastanende randevu yok, aile hekimimde okuduğum şehirde kayıtlı, muayene olamadığım için buraya sorayım dedim.

TLP

Megapat
Makaleler
8
Uykusuzluk veya yorgunluk ile alakalı olabilir. Aynı zamanda gözlerini de yoruyor olabilirsin farklı şekillerle.

rolF

Femtopat
Herkese merhaba. Dün akşam sol göz kapağım birden ağrımaya başladı. Sabah uyandığımda da göz kapağımın, diğer göz kapağıma nazaran aşağı düştüğünü fark ettim. Bu şekilde bir sağlık sorunuyla karşılaşan var mı? Malum hastanende randevu yok, aile hekimimde okuduğum şehirde kayıtlı, muayene olamadığım için buraya sorayım dedim.

Merhaba. Şu an da ne durumdasınız?

Logan_09

Kilopat
Yüz felci de olabilir, gülümsemeye çalışın ve yüzünüzün o kısmına dikkat edin. Eğer oynamıyorsa bir hastaneye gidin. Geçmiş olsun!

KS
KS
Cpt Price

Cpt Price

Kilopat
Merhaba. Şu an da ne durumdasınız?
Yüz felci de olabilir, gülümsemeye çalışın ve yüzünüzün o kısmına dikkat edin. Eğer oynamıyorsa bir hastaneye gidin. Geçmiş olsun!
Arkadaşlar aynı gün Hastahane'ye gitmiştim, gözünün içinde adını unuttuğum bir şey çıkmış demişti doktor. Damla verdi, 2 hafta kullandım düzeldi.

AMİN5665

Femtopat
Göz kapağı düşüklüğü Kapağımız çok düşerse, beynimiz gözün önünü açıp daha iyi görmemizi sağlamak için kapakları kaldırma görevini kaşlarımıza ve onu kaldıran alın kaslarımıza verir. Gün boyunca çok çalışması gereken bu kaslar yorulur ve kasılmaya bağlı ağrılar ortaya çıkabilir.

Yeni konular

Yukarı