Göz kararmasından sonra bayılıp düşmek

Geçenlerde aşırı göz kararması yaşamak diye konu açmıştım. Şimdi de bayılıp yere düştüm, kafamı bir yere çarptım ama hissetmemişim. Dolabın kapağından tutup dolabı yere düşürüyormuşum. Abim koştu direkt yanımdaydı zaten. Şu an bir sorunum yok ama bayılıp düşmek normal mi?
Bende de bir kere olmustu, bilgisayarda otururken durduk yere gidip barfiks barinda durabildigim kadar asili kalmaya calismistim. Baya zorlayinca dusup bayildim, bir daha olmadi. Bu tarz bir sey yaptiniz mi?
10 dakika yattım ve kalktım gözlüğümü almak için dolabı açıyordum ki pıt yerdeyim.
Hizli kalktiysaniz olabilir.

Evet çoğu zaman ani kalkıyorum.

Tamam büyük ihtimalle benim dediğim şey yüzünden oluyor ama yine bir doktora görünürsün.

Bu arada söylemeyi unutmuşum, bu benim de başıma geldi birkaç kere. Elimde bardak vardı birden olduğum yerden fırlayıp mutfağa gitmeye çalıştım, sonra gözüm karardı anlık 3 4 saniye bayıldım. Bardakla beraber aynanın üstüne düştüm. Tavsiyem artık olduğun yerden yavaş kalk ve sakince yürü. Eğer geçmez ise bir doktora görünürsün.

Geçenlerde aşırı göz kararması yaşamak diye konu açmıştım. Şimdi de bayılıp yere düştüm, kafamı bir yere çarptım ama hissetmemişim. Dolabın kapağından tutup dolabı yere düşürüyormuşum. Abim koştu direkt yanımdaydı zaten. Şu an bir sorunum yok ama bayılıp düşmek normal mi?

Demir eksikliğinden olabilir. Bende demir eksikliği var aynı şekilde oluyor ama bayılmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı