Göz kuruluğu tedavisi için kesin çözüm

Batman oluyor mu peki hala kurulugu hissediyor musun?
Sabahları artık cok sukur gözumu acabiliyorum acısız. Igne bacak saplanir gibi agri sende de oluyor muydu geçti mi? Şu an klima falan etkiliyor mu seni.

En çok klima etkiliyor beni. Klimali ortamda 10dk sonra basliyor gozlerim yanmaya. Bende öyle ağrı olmuyordu. Yavaş yavaş iyileşiyor gözlerin buna sevindim.

Kardeşim klima beni o kadar rahatsız ediyor ki otobusle ise giderken gozlerimi kapatmak zorunda kalıyorum. Normalde bir şey yok ama klimalı ortam çok dokunuyor.

Nasıl oldu gözlerin. Bir şey yazmadığına göre iyileşti herhalde :D

Son düzenleme:
Merhaba internetim yoktu yazamadim. Ilaclarimi düzenli kullaniyorum batmam olmuyor artik :) iki gündür sabahlari kolay aciyorum gözlerimi cok sükür insaallah böyle devam ediyor. Yanmam oluyor bazen nadirde batmam. Tam anlamiyla gecti diyemem. Kilcal damarlarda hic azalma olmadi maalesef oldugu givi duruyolar. Sende azaldimi?

Bende de azalma olmadı damarlarda. Ama klimalı ortama hiç gelemiyorum otobuslerde hep gözlerimi kapatıyorum. Normalde iyiyim hiçbir şey kullanmıyorum şu an. Sen devam et en az 3 ay kullanman lazım.

Bende de azalma olmadı damarlarda. Ama klimalı ortama hiç gelemiyorum otobuslerde hep gözlerimi kapatıyorum. Normalde iyiyim hiçbir şey kullanmıyorum şu an. Sen devam et en az 3 ay kullanman lazım.
Kirpik dibi iltihabi basladi maalesef cok uzuluyorum kuruluk kirpik dibi iltihabi illet bir hastalik. Normal hayatima donmeks istiyorum psikolojimi cok bozdu maalesef bu durum

Merhaba 2 ay geçmiş son mesajın ardından nasıl oldu gözleriniz.
Hocam 1 aydır gözlük kullanıyorum. Doktora gittim gözlük verdi, astigmat varmış. Mesela bilgisayara 1 saat baktıktan sonra daha hiç bakamiyodum çok ağrıyordu. Şimdi çok nadir ağrı oluyor belli bir zaman sonra mesela 6-7 saat bakıyorum öyle çok nadiren tabi. Gözlük kullanmaya başladım dışarıdada.

Hocam 1 aydır gözlük kullanıyorum. Doktora gittim gözlük verdi, astigmat varmış. Mesela bilgisayara 1 saat baktıktan sonra daha hiç bakamiyordum çok ağrıyordu. Şimdi çok nadir ağrı oluyor belli bir zaman sonra mesela 6-7 saat bakıyorum öyle çok nadiren tabii. Gözlük kullanmaya başladım dışarıdada.

Geçmiş olsun.

Konuyu hortlatıyorum ama ben de 7 yıl önce lazer ameliyatı oldum ondan beri zaman zaman göz kuruluğu yaşıyorum. Bu dediğiniz ilacı kullanıp olumlu sonuç alan başka arkadaşlar oldu mu?

Geri
Yukarı