Xcylde

Decipat
Hocam steame koyun programı orda ücretli yapın hem para kazanırsınız hem ün.
Not:şimdi diyeceksiniz orda ücretsiz burda ücretli diye genelde yabancılar alıyor kendim biliyorum.

EmrahGK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Ping testinde Türkçe karakter kullanamadığını fark ettim :). Muhtemelen ya uğraşmak istemedin ya da bilmiyorum. İlerideki sürümde buradaki bat dosyasını programdakiyle değiştirirsen Türkçe karakter sorunu kalkacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LiBeRTuSs

Centipat
Makaleler
3
Yer
Adana, Türkiye
Haklısınız. Ama bir Türk geliştiricisinin programının İngilizce isimli olması pek hoş olmaz bence.
Karar sizin, sonuçta uygulama sizin.

Bence, İngilizce olarak çıkması daha iyi. Örnek olarak, Everest, Rampage bunlar Türk markası fakat, isimleri İngilizce ve gayet havalı. Sadece örnek bu arada. :D

Program çok iyi hocam. Deneyemiyorum. Eski sürümlerde denemiştim.

KS
Eray Türkay

Eray Türkay

Kilopat
Makaleler
8
Ping testinde Türkçe karakter kullanamadığını fark ettim :). Muhtemelen ya uğraşmak istemedin ya da bilmiyorum. İlerideki sürümde buradaki bat dosyasını programdakiyle değiştirirsen Türkçe karakter sorunu kalkacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Düzelteceğim zaten hocam. UTF8 olarak halledeceğim.

FilterKill

Decapat
Yer
Gielnor
Hocam bir de her seferinde yenisini yüklemektense uygulamaya bir güncelleme sistemi gelse daha güzel olmaz mı? Yanlış anlaşılma olmasın, ben de biliyorum böyle bir sistemi getirmenin kolay olmadığını. Sadece öneri olarak söyledim :)

KS
Eray Türkay

Eray Türkay

Kilopat
Makaleler
8
Hocam bir de her seferinde yenisini yüklemektense uygulamaya bir güncelleme sistemi gelse daha güzel olmaz mı? Yanlış anlaşılma olmasın, ben de biliyorum böyle bir sistemi getirmenin kolay olmadığını. Sadece öneri olarak söyledim :)

Güvenlik sorunu oluşabiliyor. SQL'den iyi anlayan biri güncelleme sunucusuna virüs entegre edip virüs indirtebilir. O riski göze alamam.

Yukarı