Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam steame koyun programı orda ücretli yapın hem para kazanırsınız hem ün.
Not:şimdi diyeceksiniz orda ücretsiz burda ücretli diye genelde yabancılar alıyor kendim biliyorum.

Ping testinde Türkçe karakter kullanamadığını fark ettim :). Muhtemelen ya uğraşmak istemedin ya da bilmiyorum. İlerideki sürümde buradaki bat dosyasını programdakiyle değiştirirsen Türkçe karakter sorunu kalkacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Haklısınız. Ama bir Türk geliştiricisinin programının İngilizce isimli olması pek hoş olmaz bence.
Karar sizin, sonuçta uygulama sizin.

Bence, İngilizce olarak çıkması daha iyi. Örnek olarak, Everest, Rampage bunlar Türk markası fakat, isimleri İngilizce ve gayet havalı. Sadece örnek bu arada. :D

Program çok iyi hocam. Deneyemiyorum. Eski sürümlerde denemiştim.

Ping testinde Türkçe karakter kullanamadığını fark ettim :). Muhtemelen ya uğraşmak istemedin ya da bilmiyorum. İlerideki sürümde buradaki bat dosyasını programdakiyle değiştirirsen Türkçe karakter sorunu kalkacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Düzelteceğim zaten hocam. UTF8 olarak halledeceğim.

Hocam bir de her seferinde yenisini yüklemektense uygulamaya bir güncelleme sistemi gelse daha güzel olmaz mı? Yanlış anlaşılma olmasın, ben de biliyorum böyle bir sistemi getirmenin kolay olmadığını. Sadece öneri olarak söyledim :)

Hocam bir de her seferinde yenisini yüklemektense uygulamaya bir güncelleme sistemi gelse daha güzel olmaz mı? Yanlış anlaşılma olmasın, ben de biliyorum böyle bir sistemi getirmenin kolay olmadığını. Sadece öneri olarak söyledim :)

Güvenlik sorunu oluşabiliyor. SQL'den iyi anlayan biri güncelleme sunucusuna virüs entegre edip virüs indirtebilir. O riski göze alamam.

Güvenlik sorunu oluşabiliyor. SQL'den iyi anlayan biri güncelleme sunucusuna virüs entegre edip virüs indirtebilir. O riski göze alamam.

Ancak birçok program bu metodu kullanıyor ve çok sorun olmuyor. Sonuçta baş edeceksiniz ama çok riskli olmaz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı