Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulama açık kaynak olmadıktan sonra C#'a geçmenin artısı nedir Eray hocam? Aynı işlevleri görmüyorlar mı? Ayrıca ek uğraş oluyor yeni dile geçmek.

Uygulama açık kaynak olmadıktan sonra C#'a geçmenin artısı nedir eray hocam? Aynı işlevleri görmüyorlar mı? Ayrıca ek uğraş oluyor yeni dile geçmek.

Hocam VB'ye göre C# dili daha işlevsel ve daha verimli bir dil. Bunun artıları saymakla bitmez. En kısadan VB sürümü 70 MB RAM kullanırken, C# sürümü 17 - 18 MB arası RAM kullanıyor.

Hocam Vb'ye göre C# dili daha işlevsel ve daha verimli bir dil. Bunun artıları saymakla bitmez. En kısadan vb sürümü 70 MB RAM kullanırken, C# sürümü 17 - 18 MB arası RAM kullanıyor.

Hocam bir isteğim olacak. Bilgisayardaki programları görebileceğimiz ve kaldırabileceğimiz bir sayfa ekler misiniz? Programlar .html biçiminde listeleme özelliğide olabilir.

Hocam bir isteğim olacak. Bilgisayardaki programları görebileceğimiz ve kaldırabileceğimiz bir sayfa ekler misiniz? Programlar .html biçiminde listeleme özelliğide olabilir.

1620995475969.png

Gösterme yapılır. Ancak kaldırma işlemini koyarsam program sınıfının dışına çıkıyor. Program sistem analiz ve tarama yazılımı.

• Beğen
İfadeler: YFK
Gösterme yapılır. Ancak kaldırma işlemini koyarsam program sınıfının dışına çıkıyor. Program sistem analiz ve tarama yazılımı.

Teşekkürler hocam. Yani istediğim sayfayı ekleyecek misiniz?

İlk defa görenler için gözcü, türkay software çatısı altında Windows platformu için geliştirilen resmi bir sistem analiz yazılımıdır.
Programın özelikleri: İşletim sistemi, anakart, CPU, RAM, GPU, disk, ağ, pil, yüklü sürücüler, hızlı erişim bilgilerini gösterme ve yazdırma.

Versiyon: gözcü 2.1
Paketleme türü: Gözcü.exe / portable - X64, X86
Platform: Windows 10
Programlama dili: C#

Güncelleştirmeler ve değişiklikler

• Gözcü RAM sekmesi güncellendi.
  • Gözcü anakart sekmesi güncellendi.
  • GPU bölümündeki monochrome özelliği kaldırıldı.
  • HTML yazdırma özelliği kullanılmadığı için kaldırıldı. Artık bilgileri yazdır tuşuna basıldığı zaman seçilen dile göre otomatik .txt dosyası olarak yazdırıyor.
  • Yüklü sürücüler kısmı güncellendi. Artık bölümler daha geniş ve düzenli.
hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
  • Programı kopyalamaya veya silmeye çalışırken OpenHardwareMonitor.sys dosyası çalıştığı için engel olmasına neden olan hata giderildi.
  • Önbellek temizleyici aracı içerisinde yer alan %temp% silme hatası giderildi. Artık stabil olarak çalışıyor.
  • Gözcü içerisinde belli bir bölümden sonraki tüm bölümlerin değerlerinin n/a dönmesine neden olan çakışma sorunu düzeltildi.
örnek görseller

Eki Görüntüle 1023438

Eki Görüntüle 1023439

Eki Görüntüle 1023440

İndirme linki: Gözcü V2.1.0.0 x64 - x86 Stable
Virüs-Total sonuçları: VirusTotal

Hocam Türkçe dil desteği olmayan bir programınız var mı?

Şu aralar küçük bir oyun / program çevirmek istiyorum ama bulamıyorum. :( Bulduklarımın dil dosyasına erişemiyorum.

Hocam Türkçe dil desteği olmayan bir programınız var mı?

Şu aralar küçük bir oyun / program çevirmek istiyorum ama bulamıyorum. :( Bulduklarımın dil dosyasına erişemiyorum.

Genel olarak birincil dil Türkçe yapıyorum. Sonra İngilizce ekliyorum veya daha fazla istek olursa Rusça ve Almanca ekliyorum.

• Beğen
İfadeler: YFK
Genel olarak birincil dil Türkçe yapıyorum. Sonra İngilizce ekliyorum veya daha fazla istek olursa Rusça ve Almanca ekliyorum.

Peki neden Gözcü programında Rusça ve Almanca desteği yok? Gözcü çıktığından beri programla çok ilgileniyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı