Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı hata bildirimleri yapmaya geldim. Benim 940 MX ekran kartım 4 GB ama Gözcü 2 GB gösteriyor. Ayrıca ekran kartlarım ile ilgili çoğu bilgi gözükmüyor.

gözcü intel.png
gözcü nvidia.png

Ayrıca depolama birimlerinde Windows'un kurulu olduğu SSD D diski olarak, depolama olarak kullandığım HDD C diski olarak gözüküyor. Hâlbuki tam tersi olması gerekiyor.

samsung ssd.png
wd hdd.png

Uzun zamandır bakamıyordum en son 1.5.X sürümlerinde kalmışım bir deniyorum, eline sağlık. 🙂
Uzun zamandır bakamıyordum en son 1.5.X sürümlerinde kalmışım bir deniyorum, eline sağlık. 🙂
Yeni araçlar hoş olmuş ancak gözüme bir detay takıldı;
1621174096264.png

OpenCore High Sierra kullanıyorum ek olarak bunun temeli OpenCore BOOT Loader yüzünden olduğunu varsayıyorum. @Eray T

Son düzenleme:
Yeni araçlar hoş olmuş ancak gözüme bir detay takıldı;
Eki Görüntüle 1026186
OpenCore High Sierra kullanıyorum ek olarak bunun temeli OpenCore Boot yüzünden olduğunu varsayıyorum. @Eray T

İlk defa görüyorum. Seri numarasını diyorsanız tahminin dediğiniz gibi OpenCore yüzünden. Çipset diyorsanız işlemciniz nedir?

İlk defa görüyorum. Seri numarasını diyorsanız tahminin dediğiniz gibi OpenCore yüzünden. Çipset diyorsanız işlemciniz nedir?
3100 mevcut şu an sistemimde. Genel olarak anakart bilgilerim varsayılan bilgiler değil hiçbiri A320M-K ile örtüşmüyor.

Hocam bende ekran kartı bilgileri bir de CPU sıcaklık vb kullanılmıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (128).png
    Ekran Görüntüsü (128).png
    306,4 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Görüntüsü (127).png
    Ekran Görüntüsü (127).png
    299,8 KB · Görüntüleme: 51
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı